Συνεχίζονται τα κορονοπάρτι μέσα στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης.
Σύμφωνα με το thes.gr, λίγο πριν τα μεσάνυχτα της Παρασκευής άρχισαν να συγκεντρώνονται οι νεαροί στους χώρους του ΑΠΘ, ενώ η προσέλευση συνεχίζονταν και μετά την απαγόρευση της κυκλοφορίας.
Στις 3:30 περίπου το πάρτι στον χώρο της Φιλοσοφικής ήταν στην κορύφωσή του, ενώ “εστίες” διασκέδασης εντοπίζονταν και σε άλλα κτίρια σχολών, με δυνατή μουσική και αλκοόλ.
Δείτε φωτογραφίες του thes.gr:
![](https://www.thestival.gr/wp-content/uploads/2021/06/authh-1024x597.jpg)
![](https://www.thestival.gr/wp-content/uploads/2021/06/auth-1-1024x576.jpg)