Το Τμήμα Ιατρικής του Πανεπιστημίου Πατρών από το ακαδημαϊκό έτος 2018-2019 οργανώνει και λειτουργεί Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) στις «Βιοϊατρικές Επιστήμες», σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.4485/2017 (ΦΕΚ 114/τ.Α’). Το ΠΜΣ στις Βασικές Ιατρικές Επιστήμες υπόκειται στους κανονισμούς που διέπουν τις Μεταπτυχιακές Σπουδές στο Πανεπιστήμιο Πατρών.
Ο άντρας μου, ζητά κάθε μέρα να κάνουμε σeξ και του είπα ότι δεν είμαι κουνέλι. Τι με συμβουλεύετε να κάνω;
Είμαι μια εργαζόμενη μητέρα και παντρεμένη με έναν υπέροχο άνδρα. Με τον σύζυγό μου έχουμε τρία χρόνια διαφορά. Είμαστε μαζί...