Σήμα κινδύνου για τις αυξημένες νοσηλείες παιδιών με κορονοϊό, εκπέμπει ο πρόεδρος της ΠΟΕΔΗΝ τονίζοντας ότι «λόγω μη τήρησης των μέτρων προστασίας φέτος το καλοκαίρι έχουμε το μεγαλύτερο αριθμό» παιδιών στα νοσοκομεία.
O έρωτας χρόνια δεν κοιτά: 8 ζευγάρια της ελληνικής σόουμπιζ με μεγάλη διαφορά ηλικίας
O έρωτας χρόνια δεν κοιτά: 8 ζευγάρια της ελληνικής σόουμπιζ με τεράστια διαφορά ηλικίας Αυτά είναι τα 8 ζευγάρια της...