Άνδρας ηλικίας 46 ετών έχασε την ζωή του το απόγευμα της Κυριακής, στην περιοχή Ακρωτήρι Επανομής.
Συγκεκριμένα, η Λιμενική Αρχή Νέας Μηχανιώνας, ενημερώθηκε στις 19:00 για δύο κολυμβητές, οι ζωές των οποίων βρίσκονταν σε κίνδυνο.
Άμεσα στην περιοχή μετέβησαν στελέχη της οικείας Λιμενικής Αρχής περιπολικό σκάφος Λ.Σ. – ΕΛ.ΑΚΤ., όπου διαπίστωσαν ότι οι δύο κολυμβητές, ηλικίας 46 και 15 ετών (πατέρας και γιος) είχαν ανασυρθεί στην παραλία από παρευρισκόμενους λουόμενους, ενώ εργαζόμενοι του ΕΚΑΒ τους παρείχαν τις πρώτες βοήθειες.
Σύμφωνα με το thessnews.gr, μεταφέρθηκαν στο Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης Παπαγεωργίου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατος του 46χρονου, ενώ ο 15χρονος παραμένει νοσηλευόμενος.
Από το Α’ Λιμενικό Τμήμα Νέας Μηχανιώνας του Κεντρικού Λιμεναρχείου Θεσσαλονίκης που έχει αναλάβει την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
Άνδρας ηλικίας 46 ετών έχασε την ζωή του το απόγευμα της Κυριακής, στην περιοχή Ακρωτήρι Επανομής.
Συγκεκριμένα, η Λιμενική Αρχή Νέας Μηχανιώνας, ενημερώθηκε στις 19:00 για δύο κολυμβητές, οι ζωές των οποίων βρίσκονταν σε κίνδυνο.
Άμεσα στην περιοχή μετέβησαν στελέχη της οικείας Λιμενικής Αρχής περιπολικό σκάφος Λ.Σ. – ΕΛ.ΑΚΤ., όπου διαπίστωσαν ότι οι δύο κολυμβητές, ηλικίας 46 και 15 ετών (πατέρας και γιος) είχαν ανασυρθεί στην παραλία από παρευρισκόμενους λουόμενους, ενώ εργαζόμενοι του ΕΚΑΒ τους παρείχαν τις πρώτες βοήθειες.
Σύμφωνα με το thessnews.gr, μεταφέρθηκαν στο Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης Παπαγεωργίου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατος του 46χρονου, ενώ ο 15χρονος παραμένει νοσηλευόμενος.
Από το Α’ Λιμενικό Τμήμα Νέας Μηχανιώνας του Κεντρικού Λιμεναρχείου Θεσσαλονίκης που έχει αναλάβει την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
Άνδρας ηλικίας 46 ετών έχασε την ζωή του το απόγευμα της Κυριακής, στην περιοχή Ακρωτήρι Επανομής.
Συγκεκριμένα, η Λιμενική Αρχή Νέας Μηχανιώνας, ενημερώθηκε στις 19:00 για δύο κολυμβητές, οι ζωές των οποίων βρίσκονταν σε κίνδυνο.
Άμεσα στην περιοχή μετέβησαν στελέχη της οικείας Λιμενικής Αρχής περιπολικό σκάφος Λ.Σ. – ΕΛ.ΑΚΤ., όπου διαπίστωσαν ότι οι δύο κολυμβητές, ηλικίας 46 και 15 ετών (πατέρας και γιος) είχαν ανασυρθεί στην παραλία από παρευρισκόμενους λουόμενους, ενώ εργαζόμενοι του ΕΚΑΒ τους παρείχαν τις πρώτες βοήθειες.
Σύμφωνα με το thessnews.gr, μεταφέρθηκαν στο Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης Παπαγεωργίου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατος του 46χρονου, ενώ ο 15χρονος παραμένει νοσηλευόμενος.
Από το Α’ Λιμενικό Τμήμα Νέας Μηχανιώνας του Κεντρικού Λιμεναρχείου Θεσσαλονίκης που έχει αναλάβει την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
Άνδρας ηλικίας 46 ετών έχασε την ζωή του το απόγευμα της Κυριακής, στην περιοχή Ακρωτήρι Επανομής.
Συγκεκριμένα, η Λιμενική Αρχή Νέας Μηχανιώνας, ενημερώθηκε στις 19:00 για δύο κολυμβητές, οι ζωές των οποίων βρίσκονταν σε κίνδυνο.
Άμεσα στην περιοχή μετέβησαν στελέχη της οικείας Λιμενικής Αρχής περιπολικό σκάφος Λ.Σ. – ΕΛ.ΑΚΤ., όπου διαπίστωσαν ότι οι δύο κολυμβητές, ηλικίας 46 και 15 ετών (πατέρας και γιος) είχαν ανασυρθεί στην παραλία από παρευρισκόμενους λουόμενους, ενώ εργαζόμενοι του ΕΚΑΒ τους παρείχαν τις πρώτες βοήθειες.
Σύμφωνα με το thessnews.gr, μεταφέρθηκαν στο Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης Παπαγεωργίου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατος του 46χρονου, ενώ ο 15χρονος παραμένει νοσηλευόμενος.
Από το Α’ Λιμενικό Τμήμα Νέας Μηχανιώνας του Κεντρικού Λιμεναρχείου Θεσσαλονίκης που έχει αναλάβει την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
Άνδρας ηλικίας 46 ετών έχασε την ζωή του το απόγευμα της Κυριακής, στην περιοχή Ακρωτήρι Επανομής.
Συγκεκριμένα, η Λιμενική Αρχή Νέας Μηχανιώνας, ενημερώθηκε στις 19:00 για δύο κολυμβητές, οι ζωές των οποίων βρίσκονταν σε κίνδυνο.
Άμεσα στην περιοχή μετέβησαν στελέχη της οικείας Λιμενικής Αρχής περιπολικό σκάφος Λ.Σ. – ΕΛ.ΑΚΤ., όπου διαπίστωσαν ότι οι δύο κολυμβητές, ηλικίας 46 και 15 ετών (πατέρας και γιος) είχαν ανασυρθεί στην παραλία από παρευρισκόμενους λουόμενους, ενώ εργαζόμενοι του ΕΚΑΒ τους παρείχαν τις πρώτες βοήθειες.
Σύμφωνα με το thessnews.gr, μεταφέρθηκαν στο Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης Παπαγεωργίου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατος του 46χρονου, ενώ ο 15χρονος παραμένει νοσηλευόμενος.
Από το Α’ Λιμενικό Τμήμα Νέας Μηχανιώνας του Κεντρικού Λιμεναρχείου Θεσσαλονίκης που έχει αναλάβει την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
Άνδρας ηλικίας 46 ετών έχασε την ζωή του το απόγευμα της Κυριακής, στην περιοχή Ακρωτήρι Επανομής.
Συγκεκριμένα, η Λιμενική Αρχή Νέας Μηχανιώνας, ενημερώθηκε στις 19:00 για δύο κολυμβητές, οι ζωές των οποίων βρίσκονταν σε κίνδυνο.
Άμεσα στην περιοχή μετέβησαν στελέχη της οικείας Λιμενικής Αρχής περιπολικό σκάφος Λ.Σ. – ΕΛ.ΑΚΤ., όπου διαπίστωσαν ότι οι δύο κολυμβητές, ηλικίας 46 και 15 ετών (πατέρας και γιος) είχαν ανασυρθεί στην παραλία από παρευρισκόμενους λουόμενους, ενώ εργαζόμενοι του ΕΚΑΒ τους παρείχαν τις πρώτες βοήθειες.
Σύμφωνα με το thessnews.gr, μεταφέρθηκαν στο Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης Παπαγεωργίου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατος του 46χρονου, ενώ ο 15χρονος παραμένει νοσηλευόμενος.
Από το Α’ Λιμενικό Τμήμα Νέας Μηχανιώνας του Κεντρικού Λιμεναρχείου Θεσσαλονίκης που έχει αναλάβει την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
Άνδρας ηλικίας 46 ετών έχασε την ζωή του το απόγευμα της Κυριακής, στην περιοχή Ακρωτήρι Επανομής.
Συγκεκριμένα, η Λιμενική Αρχή Νέας Μηχανιώνας, ενημερώθηκε στις 19:00 για δύο κολυμβητές, οι ζωές των οποίων βρίσκονταν σε κίνδυνο.
Άμεσα στην περιοχή μετέβησαν στελέχη της οικείας Λιμενικής Αρχής περιπολικό σκάφος Λ.Σ. – ΕΛ.ΑΚΤ., όπου διαπίστωσαν ότι οι δύο κολυμβητές, ηλικίας 46 και 15 ετών (πατέρας και γιος) είχαν ανασυρθεί στην παραλία από παρευρισκόμενους λουόμενους, ενώ εργαζόμενοι του ΕΚΑΒ τους παρείχαν τις πρώτες βοήθειες.
Σύμφωνα με το thessnews.gr, μεταφέρθηκαν στο Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης Παπαγεωργίου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατος του 46χρονου, ενώ ο 15χρονος παραμένει νοσηλευόμενος.
Από το Α’ Λιμενικό Τμήμα Νέας Μηχανιώνας του Κεντρικού Λιμεναρχείου Θεσσαλονίκης που έχει αναλάβει την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
Άνδρας ηλικίας 46 ετών έχασε την ζωή του το απόγευμα της Κυριακής, στην περιοχή Ακρωτήρι Επανομής.
Συγκεκριμένα, η Λιμενική Αρχή Νέας Μηχανιώνας, ενημερώθηκε στις 19:00 για δύο κολυμβητές, οι ζωές των οποίων βρίσκονταν σε κίνδυνο.
Άμεσα στην περιοχή μετέβησαν στελέχη της οικείας Λιμενικής Αρχής περιπολικό σκάφος Λ.Σ. – ΕΛ.ΑΚΤ., όπου διαπίστωσαν ότι οι δύο κολυμβητές, ηλικίας 46 και 15 ετών (πατέρας και γιος) είχαν ανασυρθεί στην παραλία από παρευρισκόμενους λουόμενους, ενώ εργαζόμενοι του ΕΚΑΒ τους παρείχαν τις πρώτες βοήθειες.
Σύμφωνα με το thessnews.gr, μεταφέρθηκαν στο Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης Παπαγεωργίου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατος του 46χρονου, ενώ ο 15χρονος παραμένει νοσηλευόμενος.
Από το Α’ Λιμενικό Τμήμα Νέας Μηχανιώνας του Κεντρικού Λιμεναρχείου Θεσσαλονίκης που έχει αναλάβει την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.