![](https://www.esos.gr/sites/default/files/article-listing-images/2424e0b097a80ede85f8cf1c43de2c78.jpg)
Ενημερώνουμε τους Διευθυντές/Προϊσταμένους των σχολικών μονάδων της Π/θμιας Εκπαίδευσης ότι η έκδοση αποτελεσμάτων/τίτλων είναι διαθέσιμη.
Στο ΠΣ myschool έχει προστεθεί μια νέα φόρμα σχετικά με την δήλωση ελλιπούς φοίτησης μαθητών/τριών που βρίσκεται στο μενού Μαθητές-> Έκδοση Αποτελεσμάτων -> Δήλωση ελλιπούς φοίτησης, στην οποία γίνεται επιλογή των μαθητών/τριών με ελλιπή φοίτηση και καταχώριση του αριθμού της σχετικής πράξης του Συλλόγου Διδασκόντων.
Για τους μαθητές αυτούς δεν πραγματοποιείται έκδοση προαγωγικού αποτελέσματος.
ΠΡΟΣΟΧΗ: Στην περίπτωση που δεν εμφανίζονται οι μαθητές στην λίστα σημαίνει ότι έχει εκδοθεί από τη σχολική μονάδα προαγωγικό αποτέλεσμα από την Τελική Επίδοση.
Myschool