![](https://www.esos.gr/sites/default/files/article-listing-images/mpoyntoybhs_1.jpg)
Σχετικά με το σημερινό ρεπορτάζ του esos “Διορίζονται προσωρινοί Πρυτάνεις μέχρι την ψήφιση του νέου νόμου πλαισίου-Διαδικτυακός “καυγάς” Ν. Κεραμέως με το προεδρείο της Συνόδου Πρυτάνεων”, ο Πρύτανης του ΕΜΠ Α. Μπουντουβής μας έστειλε την ακόλουθη δήλωση:
Κύριε Διευθυντά,
Οταν ο μήνας μπαίνει με καυγάδες για επαπειλούμενο «πραξικόπημα», το βλοσυρό πρυτανικό ύφος είναι η μόνη απάντηση σε υπουργικά χαμόγελα
Α. Μπουντουβής