Αξιολόγηση, τηλεκπαίδευση, νεοδιόριστοι, ωράριο, κ.α προβλήματα που απασχολούν τους δασκάλους
Με σημερινή της επιστολή η Διδασκαλική Ομοσπονδία επανέρχεται στο αίτημά της για συνάντηση με την υπουργό και την υφυπουργό Παιδείας, προκειμένου να συζητήσουν μια σειρά αιτημάτων και προβλημάτων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, που ξεκινούν από την αξιολόγηση και φτάνουν στο των ολιγοθέσιων σχολείων κιαι τα συνδικαλιστικά δικαιώματα των εκπαιδευτικών.
Η επιστολή
Κυρία Υπουργέ
Κυρία Υφυπουργέ
Το Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. επανέρχεται σε αίτημα συνάντησης με την πολιτική ηγεσία του Υ.ΠΑΙ.Θ. προκειμένου να θέσει σειρά ζητημάτων που ταλανίζουν τον χώρο της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης (εσωτερική και εξωτερική , λειτουργία σχολείων, τηλεκπαίδευση, άρση διετούς παραμονής νεοδιόριστων στον τόπο διορισμού, άνοιγμα πινάκων, διορισμοί, ωράριο και , διευκόλυνση άσκησης συνδικαλιστικών δικαιωμάτων εκπαιδευτικών…).
Ως Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. με πίστη στην αξία του ενδελεχούς και ειλικρινούς διαλόγου ελπίζουμε η ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας να είναι θετική και άμεση.
Αξιολόγηση, τηλεκπαίδευση, νεοδιόριστοι, ωράριο, κ.α προβλήματα που απασχολούν τους δασκάλους
Με σημερινή της επιστολή η Διδασκαλική Ομοσπονδία επανέρχεται στο αίτημά της για συνάντηση με την υπουργό και την υφυπουργό Παιδείας, προκειμένου να συζητήσουν μια σειρά αιτημάτων και προβλημάτων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, που ξεκινούν από την αξιολόγηση και φτάνουν στο των ολιγοθέσιων σχολείων κιαι τα συνδικαλιστικά δικαιώματα των εκπαιδευτικών.
Η επιστολή
Κυρία Υπουργέ
Κυρία Υφυπουργέ
Το Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. επανέρχεται σε αίτημα συνάντησης με την πολιτική ηγεσία του Υ.ΠΑΙ.Θ. προκειμένου να θέσει σειρά ζητημάτων που ταλανίζουν τον χώρο της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης (εσωτερική και εξωτερική , λειτουργία σχολείων, τηλεκπαίδευση, άρση διετούς παραμονής νεοδιόριστων στον τόπο διορισμού, άνοιγμα πινάκων, διορισμοί, ωράριο και , διευκόλυνση άσκησης συνδικαλιστικών δικαιωμάτων εκπαιδευτικών…).
Ως Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. με πίστη στην αξία του ενδελεχούς και ειλικρινούς διαλόγου ελπίζουμε η ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας να είναι θετική και άμεση.
Αξιολόγηση, τηλεκπαίδευση, νεοδιόριστοι, ωράριο, κ.α προβλήματα που απασχολούν τους δασκάλους
Με σημερινή της επιστολή η Διδασκαλική Ομοσπονδία επανέρχεται στο αίτημά της για συνάντηση με την υπουργό και την υφυπουργό Παιδείας, προκειμένου να συζητήσουν μια σειρά αιτημάτων και προβλημάτων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, που ξεκινούν από την αξιολόγηση και φτάνουν στο των ολιγοθέσιων σχολείων κιαι τα συνδικαλιστικά δικαιώματα των εκπαιδευτικών.
Η επιστολή
Κυρία Υπουργέ
Κυρία Υφυπουργέ
Το Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. επανέρχεται σε αίτημα συνάντησης με την πολιτική ηγεσία του Υ.ΠΑΙ.Θ. προκειμένου να θέσει σειρά ζητημάτων που ταλανίζουν τον χώρο της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης (εσωτερική και εξωτερική , λειτουργία σχολείων, τηλεκπαίδευση, άρση διετούς παραμονής νεοδιόριστων στον τόπο διορισμού, άνοιγμα πινάκων, διορισμοί, ωράριο και , διευκόλυνση άσκησης συνδικαλιστικών δικαιωμάτων εκπαιδευτικών…).
Ως Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. με πίστη στην αξία του ενδελεχούς και ειλικρινούς διαλόγου ελπίζουμε η ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας να είναι θετική και άμεση.
Αξιολόγηση, τηλεκπαίδευση, νεοδιόριστοι, ωράριο, κ.α προβλήματα που απασχολούν τους δασκάλους
Με σημερινή της επιστολή η Διδασκαλική Ομοσπονδία επανέρχεται στο αίτημά της για συνάντηση με την υπουργό και την υφυπουργό Παιδείας, προκειμένου να συζητήσουν μια σειρά αιτημάτων και προβλημάτων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, που ξεκινούν από την αξιολόγηση και φτάνουν στο των ολιγοθέσιων σχολείων κιαι τα συνδικαλιστικά δικαιώματα των εκπαιδευτικών.
Η επιστολή
Κυρία Υπουργέ
Κυρία Υφυπουργέ
Το Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. επανέρχεται σε αίτημα συνάντησης με την πολιτική ηγεσία του Υ.ΠΑΙ.Θ. προκειμένου να θέσει σειρά ζητημάτων που ταλανίζουν τον χώρο της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης (εσωτερική και εξωτερική , λειτουργία σχολείων, τηλεκπαίδευση, άρση διετούς παραμονής νεοδιόριστων στον τόπο διορισμού, άνοιγμα πινάκων, διορισμοί, ωράριο και , διευκόλυνση άσκησης συνδικαλιστικών δικαιωμάτων εκπαιδευτικών…).
Ως Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. με πίστη στην αξία του ενδελεχούς και ειλικρινούς διαλόγου ελπίζουμε η ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας να είναι θετική και άμεση.
Αξιολόγηση, τηλεκπαίδευση, νεοδιόριστοι, ωράριο, κ.α προβλήματα που απασχολούν τους δασκάλους
Με σημερινή της επιστολή η Διδασκαλική Ομοσπονδία επανέρχεται στο αίτημά της για συνάντηση με την υπουργό και την υφυπουργό Παιδείας, προκειμένου να συζητήσουν μια σειρά αιτημάτων και προβλημάτων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, που ξεκινούν από την αξιολόγηση και φτάνουν στο των ολιγοθέσιων σχολείων κιαι τα συνδικαλιστικά δικαιώματα των εκπαιδευτικών.
Η επιστολή
Κυρία Υπουργέ
Κυρία Υφυπουργέ
Το Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. επανέρχεται σε αίτημα συνάντησης με την πολιτική ηγεσία του Υ.ΠΑΙ.Θ. προκειμένου να θέσει σειρά ζητημάτων που ταλανίζουν τον χώρο της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης (εσωτερική και εξωτερική , λειτουργία σχολείων, τηλεκπαίδευση, άρση διετούς παραμονής νεοδιόριστων στον τόπο διορισμού, άνοιγμα πινάκων, διορισμοί, ωράριο και , διευκόλυνση άσκησης συνδικαλιστικών δικαιωμάτων εκπαιδευτικών…).
Ως Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. με πίστη στην αξία του ενδελεχούς και ειλικρινούς διαλόγου ελπίζουμε η ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας να είναι θετική και άμεση.
Αξιολόγηση, τηλεκπαίδευση, νεοδιόριστοι, ωράριο, κ.α προβλήματα που απασχολούν τους δασκάλους
Με σημερινή της επιστολή η Διδασκαλική Ομοσπονδία επανέρχεται στο αίτημά της για συνάντηση με την υπουργό και την υφυπουργό Παιδείας, προκειμένου να συζητήσουν μια σειρά αιτημάτων και προβλημάτων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, που ξεκινούν από την αξιολόγηση και φτάνουν στο των ολιγοθέσιων σχολείων κιαι τα συνδικαλιστικά δικαιώματα των εκπαιδευτικών.
Η επιστολή
Κυρία Υπουργέ
Κυρία Υφυπουργέ
Το Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. επανέρχεται σε αίτημα συνάντησης με την πολιτική ηγεσία του Υ.ΠΑΙ.Θ. προκειμένου να θέσει σειρά ζητημάτων που ταλανίζουν τον χώρο της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης (εσωτερική και εξωτερική , λειτουργία σχολείων, τηλεκπαίδευση, άρση διετούς παραμονής νεοδιόριστων στον τόπο διορισμού, άνοιγμα πινάκων, διορισμοί, ωράριο και , διευκόλυνση άσκησης συνδικαλιστικών δικαιωμάτων εκπαιδευτικών…).
Ως Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. με πίστη στην αξία του ενδελεχούς και ειλικρινούς διαλόγου ελπίζουμε η ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας να είναι θετική και άμεση.
Αξιολόγηση, τηλεκπαίδευση, νεοδιόριστοι, ωράριο, κ.α προβλήματα που απασχολούν τους δασκάλους
Με σημερινή της επιστολή η Διδασκαλική Ομοσπονδία επανέρχεται στο αίτημά της για συνάντηση με την υπουργό και την υφυπουργό Παιδείας, προκειμένου να συζητήσουν μια σειρά αιτημάτων και προβλημάτων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, που ξεκινούν από την αξιολόγηση και φτάνουν στο των ολιγοθέσιων σχολείων κιαι τα συνδικαλιστικά δικαιώματα των εκπαιδευτικών.
Η επιστολή
Κυρία Υπουργέ
Κυρία Υφυπουργέ
Το Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. επανέρχεται σε αίτημα συνάντησης με την πολιτική ηγεσία του Υ.ΠΑΙ.Θ. προκειμένου να θέσει σειρά ζητημάτων που ταλανίζουν τον χώρο της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης (εσωτερική και εξωτερική , λειτουργία σχολείων, τηλεκπαίδευση, άρση διετούς παραμονής νεοδιόριστων στον τόπο διορισμού, άνοιγμα πινάκων, διορισμοί, ωράριο και , διευκόλυνση άσκησης συνδικαλιστικών δικαιωμάτων εκπαιδευτικών…).
Ως Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. με πίστη στην αξία του ενδελεχούς και ειλικρινούς διαλόγου ελπίζουμε η ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας να είναι θετική και άμεση.
Αξιολόγηση, τηλεκπαίδευση, νεοδιόριστοι, ωράριο, κ.α προβλήματα που απασχολούν τους δασκάλους
Με σημερινή της επιστολή η Διδασκαλική Ομοσπονδία επανέρχεται στο αίτημά της για συνάντηση με την υπουργό και την υφυπουργό Παιδείας, προκειμένου να συζητήσουν μια σειρά αιτημάτων και προβλημάτων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, που ξεκινούν από την αξιολόγηση και φτάνουν στο των ολιγοθέσιων σχολείων κιαι τα συνδικαλιστικά δικαιώματα των εκπαιδευτικών.
Η επιστολή
Κυρία Υπουργέ
Κυρία Υφυπουργέ
Το Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. επανέρχεται σε αίτημα συνάντησης με την πολιτική ηγεσία του Υ.ΠΑΙ.Θ. προκειμένου να θέσει σειρά ζητημάτων που ταλανίζουν τον χώρο της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης (εσωτερική και εξωτερική , λειτουργία σχολείων, τηλεκπαίδευση, άρση διετούς παραμονής νεοδιόριστων στον τόπο διορισμού, άνοιγμα πινάκων, διορισμοί, ωράριο και , διευκόλυνση άσκησης συνδικαλιστικών δικαιωμάτων εκπαιδευτικών…).
Ως Δ.Σ. της Δ.Ο.Ε. με πίστη στην αξία του ενδελεχούς και ειλικρινούς διαλόγου ελπίζουμε η ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας να είναι θετική και άμεση.