Τα παιδιά του τμήματος Γ1 του Γυμνασίου Αξιού (Κύμινα), στα πλαίσια του μαθήματος των Εργαστηρίων Δεξιοτήτων και με αφορμή την Πανελλήνια Ημέρα κατά του σχολικού εκφοβισμού, δημιούργησαν ένα βίντεο ευαισθητοποίησης κατά της λεκτικής βίας.
Ο άντρας μου, ζητά κάθε μέρα να κάνουμε σeξ και του είπα ότι δεν είμαι κουνέλι. Τι με συμβουλεύετε να κάνω;
Είμαι μια εργαζόμενη μητέρα και παντρεμένη με έναν υπέροχο άνδρα. Με τον σύζυγό μου έχουμε τρία χρόνια διαφορά. Είμαστε μαζί...