Αναβαθμίζουμε την Παιδεία μας στην πράξη. Η σκληρή δουλειά της νέας διοίκησης και του προσωπικού του ΔΟΑΤΑΠ συνεχίζεται, καθώς γίνονται μεγάλα βήματα αναβάθμισης και εξορθολογισμού του οργανισμού, όπως ο εκσυγχρονισμός των διαδικασιών και η μείωση του χρόνου αναμονής. Βασικός στόχος: η καλύτερη και ταχύτερη εξυπηρέτηση των πολιτών. Πολλά συγχαρητήρια στη διοίκηση και τον οργανισμό του ΔΟΑΤΑΠ!
Ν. Κεραμέως, υπουργός Παιδείας και Θρησκευμάτων
O έρωτας χρόνια δεν κοιτά: 8 ζευγάρια της ελληνικής σόουμπιζ με μεγάλη διαφορά ηλικίας
O έρωτας χρόνια δεν κοιτά: 8 ζευγάρια της ελληνικής σόουμπιζ με τεράστια διαφορά ηλικίας Αυτά είναι τα 8 ζευγάρια της...