“Θεωρώντας ότι όλοι συμφωνούμε ότι και το τρέχον διδακτικό έτος έχουν περισσέψει οι εντάσεις στα σχολεία μας, απευθύνω προσωπική έκκληση- παράκληση σε καθένα και καθεμία συνάδελφο, να διαθέσει, όπου και όταν απαιτείται, τον προσωπικό του/της χώρο, τον ατομικό του/της ηλεκτρονικό εξοπλισμό και την ιδιωτική του/της σύνδεση διαδικτύου, προκειμένου να καλυφθούν τα όποια προβλήματα υποδομών, ή η αδυναμία πρόσβασης στα σχολεία, ώστε να υλοποιηθεί απρόσκοπτα η τηλεκπαίδευση των μαθητών και των μαθητριών μας για όσο χρόνο απαιτηθεί”.
Το παραπάνω ηλεκτρονικό μήνυμα (Διαβάστε εδώ ολόκληρο το κείμενο του μηνύματος) το οποίο έστειλε ο ο Δ.Δ.Ε.Α ́…
Ο άντρας μου, ζητά κάθε μέρα να κάνουμε σeξ και του είπα ότι δεν είμαι κουνέλι. Τι με συμβουλεύετε να κάνω;
Είμαι μια εργαζόμενη μητέρα και παντρεμένη με έναν υπέροχο άνδρα. Με τον σύζυγό μου έχουμε τρία χρόνια διαφορά. Είμαστε μαζί...