Ο Στράτος Ζαφειρέλλης από τη Μυτιλήνη αγωνίστηκε σκληρά για να στηρίξει τη σύζυγό του Ευανθία Καραμήτρου να αποκατασταθεί, έπειτα από το ατύχημα που την κρατά εδώ και ένα χρόνο μακριά από την οικογένειά της. Η μοίρα όμως τους οδήγησε στο ίδιο κέντρο αποκατάστασης, με έναν χρόνο και έναν όροφο διαφορά! Πλέον αγωνίζονται μαζί. Μακριά από την 4,5 χρονών κόρη τους που στερείται πια και τους δύο γονείς της!
Ο άντρας μου, ζητά κάθε μέρα να κάνουμε σeξ και του είπα ότι δεν είμαι κουνέλι. Τι με συμβουλεύετε να κάνω;
Είμαι μια εργαζόμενη μητέρα και παντρεμένη με έναν υπέροχο άνδρα. Με τον σύζυγό μου έχουμε τρία χρόνια διαφορά. Είμαστε μαζί...