Νέο περιστατικό βίας εις βάρος οδηγού λεωφορείου!
Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια εις βάρος οδηγών σε Μέσα Μεταφοράς, καθώς νέο περιστατικό ξυλοδαρμού σημειώθηκε μέσα , στη 1 τα ξημερώματα της Τρίτης.
Βία κατά οδηγού
Το λεωφορείο βρισκόταν εκείνη την ώρα στο ύψος της Καμάρας, εκτελώντας το δρομολόγιο της νυχτερινής γραμμής αεροδρομίου, !
Στο σημείο κλήθηκε η Αστυνομία και το ΕΚΑΒ, ενώ ο οδηγός μεταφέρθηκε στο εφημερεύον νοσοκομείο για την παροχή πρώτων βοηθειών, αδυνατώντας να ολοκληρώσει το δρομολόγιο.
“Στοπ” σε τέτοιου είδους συμπεριφορές
Ο Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος του ΟΑΣΘ, Κώστας Ταγγίρης, επικοινώνησε με τον οδηγό για να του εκφράσει τις ευχές του για ταχεία ανάρρωση, τονίζοντας ότι και καταδικάζοντας απερίφραστα τα περιστατικά βίας.
Ο κ. Ταγγίρης, με αφορμή το περιστατικό δηλώνει ότι ο ΟΑΣΘ δεν πρόκειται ποτέ να ανεχθεί τέτοιες συμπεριφορές εναντίον του προσωπικού του. Ταυτόχρονα, καλεί το επιβατικό κοινό να βοηθά στον εντοπισμό των δραστών.
Νέο περιστατικό βίας εις βάρος οδηγού λεωφορείου!
Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια εις βάρος οδηγών σε Μέσα Μεταφοράς, καθώς νέο περιστατικό ξυλοδαρμού σημειώθηκε μέσα , στη 1 τα ξημερώματα της Τρίτης.
Βία κατά οδηγού
Το λεωφορείο βρισκόταν εκείνη την ώρα στο ύψος της Καμάρας, εκτελώντας το δρομολόγιο της νυχτερινής γραμμής αεροδρομίου, !
Στο σημείο κλήθηκε η Αστυνομία και το ΕΚΑΒ, ενώ ο οδηγός μεταφέρθηκε στο εφημερεύον νοσοκομείο για την παροχή πρώτων βοηθειών, αδυνατώντας να ολοκληρώσει το δρομολόγιο.
“Στοπ” σε τέτοιου είδους συμπεριφορές
Ο Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος του ΟΑΣΘ, Κώστας Ταγγίρης, επικοινώνησε με τον οδηγό για να του εκφράσει τις ευχές του για ταχεία ανάρρωση, τονίζοντας ότι και καταδικάζοντας απερίφραστα τα περιστατικά βίας.
Ο κ. Ταγγίρης, με αφορμή το περιστατικό δηλώνει ότι ο ΟΑΣΘ δεν πρόκειται ποτέ να ανεχθεί τέτοιες συμπεριφορές εναντίον του προσωπικού του. Ταυτόχρονα, καλεί το επιβατικό κοινό να βοηθά στον εντοπισμό των δραστών.
Νέο περιστατικό βίας εις βάρος οδηγού λεωφορείου!
Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια εις βάρος οδηγών σε Μέσα Μεταφοράς, καθώς νέο περιστατικό ξυλοδαρμού σημειώθηκε μέσα , στη 1 τα ξημερώματα της Τρίτης.
Βία κατά οδηγού
Το λεωφορείο βρισκόταν εκείνη την ώρα στο ύψος της Καμάρας, εκτελώντας το δρομολόγιο της νυχτερινής γραμμής αεροδρομίου, !
Στο σημείο κλήθηκε η Αστυνομία και το ΕΚΑΒ, ενώ ο οδηγός μεταφέρθηκε στο εφημερεύον νοσοκομείο για την παροχή πρώτων βοηθειών, αδυνατώντας να ολοκληρώσει το δρομολόγιο.
“Στοπ” σε τέτοιου είδους συμπεριφορές
Ο Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος του ΟΑΣΘ, Κώστας Ταγγίρης, επικοινώνησε με τον οδηγό για να του εκφράσει τις ευχές του για ταχεία ανάρρωση, τονίζοντας ότι και καταδικάζοντας απερίφραστα τα περιστατικά βίας.
Ο κ. Ταγγίρης, με αφορμή το περιστατικό δηλώνει ότι ο ΟΑΣΘ δεν πρόκειται ποτέ να ανεχθεί τέτοιες συμπεριφορές εναντίον του προσωπικού του. Ταυτόχρονα, καλεί το επιβατικό κοινό να βοηθά στον εντοπισμό των δραστών.
Νέο περιστατικό βίας εις βάρος οδηγού λεωφορείου!
Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια εις βάρος οδηγών σε Μέσα Μεταφοράς, καθώς νέο περιστατικό ξυλοδαρμού σημειώθηκε μέσα , στη 1 τα ξημερώματα της Τρίτης.
Βία κατά οδηγού
Το λεωφορείο βρισκόταν εκείνη την ώρα στο ύψος της Καμάρας, εκτελώντας το δρομολόγιο της νυχτερινής γραμμής αεροδρομίου, !
Στο σημείο κλήθηκε η Αστυνομία και το ΕΚΑΒ, ενώ ο οδηγός μεταφέρθηκε στο εφημερεύον νοσοκομείο για την παροχή πρώτων βοηθειών, αδυνατώντας να ολοκληρώσει το δρομολόγιο.
“Στοπ” σε τέτοιου είδους συμπεριφορές
Ο Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος του ΟΑΣΘ, Κώστας Ταγγίρης, επικοινώνησε με τον οδηγό για να του εκφράσει τις ευχές του για ταχεία ανάρρωση, τονίζοντας ότι και καταδικάζοντας απερίφραστα τα περιστατικά βίας.
Ο κ. Ταγγίρης, με αφορμή το περιστατικό δηλώνει ότι ο ΟΑΣΘ δεν πρόκειται ποτέ να ανεχθεί τέτοιες συμπεριφορές εναντίον του προσωπικού του. Ταυτόχρονα, καλεί το επιβατικό κοινό να βοηθά στον εντοπισμό των δραστών.
Νέο περιστατικό βίας εις βάρος οδηγού λεωφορείου!
Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια εις βάρος οδηγών σε Μέσα Μεταφοράς, καθώς νέο περιστατικό ξυλοδαρμού σημειώθηκε μέσα , στη 1 τα ξημερώματα της Τρίτης.
Βία κατά οδηγού
Το λεωφορείο βρισκόταν εκείνη την ώρα στο ύψος της Καμάρας, εκτελώντας το δρομολόγιο της νυχτερινής γραμμής αεροδρομίου, !
Στο σημείο κλήθηκε η Αστυνομία και το ΕΚΑΒ, ενώ ο οδηγός μεταφέρθηκε στο εφημερεύον νοσοκομείο για την παροχή πρώτων βοηθειών, αδυνατώντας να ολοκληρώσει το δρομολόγιο.
“Στοπ” σε τέτοιου είδους συμπεριφορές
Ο Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος του ΟΑΣΘ, Κώστας Ταγγίρης, επικοινώνησε με τον οδηγό για να του εκφράσει τις ευχές του για ταχεία ανάρρωση, τονίζοντας ότι και καταδικάζοντας απερίφραστα τα περιστατικά βίας.
Ο κ. Ταγγίρης, με αφορμή το περιστατικό δηλώνει ότι ο ΟΑΣΘ δεν πρόκειται ποτέ να ανεχθεί τέτοιες συμπεριφορές εναντίον του προσωπικού του. Ταυτόχρονα, καλεί το επιβατικό κοινό να βοηθά στον εντοπισμό των δραστών.
Νέο περιστατικό βίας εις βάρος οδηγού λεωφορείου!
Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια εις βάρος οδηγών σε Μέσα Μεταφοράς, καθώς νέο περιστατικό ξυλοδαρμού σημειώθηκε μέσα , στη 1 τα ξημερώματα της Τρίτης.
Βία κατά οδηγού
Το λεωφορείο βρισκόταν εκείνη την ώρα στο ύψος της Καμάρας, εκτελώντας το δρομολόγιο της νυχτερινής γραμμής αεροδρομίου, !
Στο σημείο κλήθηκε η Αστυνομία και το ΕΚΑΒ, ενώ ο οδηγός μεταφέρθηκε στο εφημερεύον νοσοκομείο για την παροχή πρώτων βοηθειών, αδυνατώντας να ολοκληρώσει το δρομολόγιο.
“Στοπ” σε τέτοιου είδους συμπεριφορές
Ο Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος του ΟΑΣΘ, Κώστας Ταγγίρης, επικοινώνησε με τον οδηγό για να του εκφράσει τις ευχές του για ταχεία ανάρρωση, τονίζοντας ότι και καταδικάζοντας απερίφραστα τα περιστατικά βίας.
Ο κ. Ταγγίρης, με αφορμή το περιστατικό δηλώνει ότι ο ΟΑΣΘ δεν πρόκειται ποτέ να ανεχθεί τέτοιες συμπεριφορές εναντίον του προσωπικού του. Ταυτόχρονα, καλεί το επιβατικό κοινό να βοηθά στον εντοπισμό των δραστών.
Νέο περιστατικό βίας εις βάρος οδηγού λεωφορείου!
Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια εις βάρος οδηγών σε Μέσα Μεταφοράς, καθώς νέο περιστατικό ξυλοδαρμού σημειώθηκε μέσα , στη 1 τα ξημερώματα της Τρίτης.
Βία κατά οδηγού
Το λεωφορείο βρισκόταν εκείνη την ώρα στο ύψος της Καμάρας, εκτελώντας το δρομολόγιο της νυχτερινής γραμμής αεροδρομίου, !
Στο σημείο κλήθηκε η Αστυνομία και το ΕΚΑΒ, ενώ ο οδηγός μεταφέρθηκε στο εφημερεύον νοσοκομείο για την παροχή πρώτων βοηθειών, αδυνατώντας να ολοκληρώσει το δρομολόγιο.
“Στοπ” σε τέτοιου είδους συμπεριφορές
Ο Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος του ΟΑΣΘ, Κώστας Ταγγίρης, επικοινώνησε με τον οδηγό για να του εκφράσει τις ευχές του για ταχεία ανάρρωση, τονίζοντας ότι και καταδικάζοντας απερίφραστα τα περιστατικά βίας.
Ο κ. Ταγγίρης, με αφορμή το περιστατικό δηλώνει ότι ο ΟΑΣΘ δεν πρόκειται ποτέ να ανεχθεί τέτοιες συμπεριφορές εναντίον του προσωπικού του. Ταυτόχρονα, καλεί το επιβατικό κοινό να βοηθά στον εντοπισμό των δραστών.
Νέο περιστατικό βίας εις βάρος οδηγού λεωφορείου!
Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια εις βάρος οδηγών σε Μέσα Μεταφοράς, καθώς νέο περιστατικό ξυλοδαρμού σημειώθηκε μέσα , στη 1 τα ξημερώματα της Τρίτης.
Βία κατά οδηγού
Το λεωφορείο βρισκόταν εκείνη την ώρα στο ύψος της Καμάρας, εκτελώντας το δρομολόγιο της νυχτερινής γραμμής αεροδρομίου, !
Στο σημείο κλήθηκε η Αστυνομία και το ΕΚΑΒ, ενώ ο οδηγός μεταφέρθηκε στο εφημερεύον νοσοκομείο για την παροχή πρώτων βοηθειών, αδυνατώντας να ολοκληρώσει το δρομολόγιο.
“Στοπ” σε τέτοιου είδους συμπεριφορές
Ο Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος του ΟΑΣΘ, Κώστας Ταγγίρης, επικοινώνησε με τον οδηγό για να του εκφράσει τις ευχές του για ταχεία ανάρρωση, τονίζοντας ότι και καταδικάζοντας απερίφραστα τα περιστατικά βίας.
Ο κ. Ταγγίρης, με αφορμή το περιστατικό δηλώνει ότι ο ΟΑΣΘ δεν πρόκειται ποτέ να ανεχθεί τέτοιες συμπεριφορές εναντίον του προσωπικού του. Ταυτόχρονα, καλεί το επιβατικό κοινό να βοηθά στον εντοπισμό των δραστών.