Διαλύθηκε όλο το μπροστινό τμήμα του Ι.Χ. που συγκρούστηκε με φορτηγό ψυγείο στο Ναύπλιο
σημειώθηκε στην Αργολίδα τα ξημερώματα της Παρασκευής 4 Φεβρουαρίου στις 06:00 το πρωί στον επαρχιακό δρόμο Άργους – Ναυπλίου ανάμεσα στις δικαστικές και τις αγροτικές φυλακές.
![autokinito.jpg autokinito.jpg](https://www.alfavita.gr/sites/default/files/2022-02/autokinito.jpg)
Διαλύθηκε όλο το μπροστινό τμήμα του Ι.Χ. που συγκρούστηκε μετωπικά με ένα φορτηγό ψυγείο.
![272473023_389261233005014_4326910755927543069_n_1.jpg 272473023_389261233005014_4326910755927543069_n_1.jpg](https://www.alfavita.gr/sites/default/files/2022-02/272473023_389261233005014_4326910755927543069_n_1.jpg)
Από τη σκοτώθηκε ένα άτομα και δύο τραυματίστηκαν σοβαρά. Οι τραυματίες απεγκλωβίστηκαν από την Πυροσβεστική Ναυπλίου και μεταφέρθηκαν από το ΕΚΑΒ Αργολίδας στο νοσοκομείο σύμφωνα με το Τα ακριβή αίτια του τροχαίου διερευνά το Τμήμα Τροχαίας Ναυπλίου.
![dsc_1620.jpg dsc_1620.jpg](https://www.alfavita.gr/sites/default/files/2022-02/dsc_1620.jpg)