Ανοίγει αύριο τα σχολεία ακριβώς όπως τα έκλεισε καθώς δεν βρήκε λόγο να κάνει το παραμικρό για το ασφαλέστερο άνοιγμα των σχολείων, απορρίπτοντας τις προτάσεις των επιστημόνων, των εκπαιδευτικών και του ΣΥΡΙΖΑ- Προοδευτική Συμμαχία.
Το μόνο που αποφάσισε είναι αντί του δωρεάν μοριακού τεστ να προσφέρει μόνο ένα ακόμη self test. Και επειδή είναι ως συνήθως απόλυτα «προετοιμασμένη» και ανίκανη ακόμη και για τα ελάχιστα δεν φρόντισε να εξασφαλίσει καν την επάρκεια αυτών των τεστ.
Η λύση που βρήκε Σάββατο βράδυ μετά την κατακραυγή, είναι ότι όσοι δεν βρήκαν τεστ θα τα παίρνουν αύριο το πρωί από το σχολείο.
Πέραν του οργανωτικού τραγέλαφου, κάποιοι μπορεί να είναι θετικοί, έχοντας ήδη χρησιμοποιήσει Μέσα Μεταφοράς, έχοντας μπει στο σχολείο, έχοντας έρθει σε επαφή με άλλα…
Ανήλικη μαχαίρωσε 19χρονη και την εγκατέλειψε – Συνελήφθη για απόπειρα ανθρωποκτονίας
Συνελήφθη 16χρονη για απόπειρα ανθρωποκτονίας και ένας 20χρονος που την συνόδευε για συνέργεια στην απόπειρα ανθρωποκτονίας Παρ’ ολίγο να σημειωθεί...