Οι αναμενόμενες προσλήψεις θα ξεπεράσουν σε αριθμό τους δασκάλους που βρίσκονται στον κύριο πίνακα της ειδικής, οπότε «είναι σίγουρο πως θα εξαντληθεί ο κύριος πίνακας από την πρώτη φάση και θα μπει στον επικουρικό. Δύσκολο βέβαια να εξαντληθεί κι αυτός και να μπει στον πίνακα γενικής»
Ο άντρας μου, ζητά κάθε μέρα να κάνουμε σeξ και του είπα ότι δεν είμαι κουνέλι. Τι με συμβουλεύετε να κάνω;
Είμαι μια εργαζόμενη μητέρα και παντρεμένη με έναν υπέροχο άνδρα. Με τον σύζυγό μου έχουμε τρία χρόνια διαφορά. Είμαστε μαζί...