Αναβαθμίζουμε την Παιδεία μας στην πράξη. Η σκληρή δουλειά της νέας διοίκησης και του προσωπικού του ΔΟΑΤΑΠ συνεχίζεται, καθώς γίνονται μεγάλα βήματα αναβάθμισης και εξορθολογισμού του οργανισμού, όπως ο εκσυγχρονισμός των διαδικασιών και η μείωση του χρόνου αναμονής. Βασικός στόχος: η καλύτερη και ταχύτερη εξυπηρέτηση των πολιτών. Πολλά συγχαρητήρια στη διοίκηση και τον οργανισμό του ΔΟΑΤΑΠ!
Ν. Κεραμέως, υπουργός Παιδείας και Θρησκευμάτων
Ανεξέλεγκτη η φωτιά στο Σοφικό Κορινθίας: Πύρινος εφιάλτης, τρεις τραυματίες πυροσβέστες
«Ανεξέλεγκτη μαίνεται η φωτιά που εκδηλώθηκε σε δασική έκταση στον ‘Αγιο Βλάση, στην περιοχή του Σοφικού Κορινθίας», ανέφερε, μιλώντας στο...