Κακοποίηση της 16χρονης κόρη της από τον 25χρονο σύντροφό της καταγγέλλει μία μητέρα από την Πάτρα – Τι αναφέρει
«Κραυγή αγωνίας» από μητέρα της 16χρονης από την , καθώς, όπως καταγγέλλει, η κόρη της έχει πέσει θύμα από τον 25χρονο σύντροφό της, τον οποίον όμως… αρνείται να εγκαταλείψει.
Η είχε νοσηλευθεί στην Ψυχιατρική Κλινική Αθηνών και από εκεί «απήχθη» από τον σύντροφό της, αφού πρώτα μαζί με την παρέα του έσπασαν την περίφραξη.
Σύμφωνα με την εφημερίδα η 16χρονη, προ ημερών, μετέβη στο σπίτι της με εμφανή σημάδια ξυλοδαρμού σε όλο της το σώμα!
Η μητέρα υπέβαλε μήνυση, ωστόσο λόγω γραφειοκρατικών διαδικασιών της τοπικής Αστυνομίας (έπρεπε να γίνει διαβίβαση της μήνυσης από το 2ο στο 3ο Τμήμα) παρήλθε το αυτόφωρο και ο καταγγελλόμενος ως κακοποιητής δεν προσήχθη καν!
Η μητέρα αναφέρει πως ο ξυλοδαρμός έγινε σε δημόσιο χώρο και συγκεκριμένα στο «Σκαγιοπούλειο» και πλέον αναζητά υλικό από κάμερες, ώστε να έχει πειστήριο στο δικαστήριο.
Η μητέρα της 16χρονης περιέγραψε τα όσα βιώνει η οικογένειά της: «Απειλούμεθα οικογενειακώς, όλα είναι καταγεγραμμένα στις μηνύσεις και στην Εισαγγελία.. Μια φορά πήγαν οι γιοί μου να την πάρουν από το σπίτι του νεαρού και βγήκε ο πατέρας του και κυνήγησε τα παιδιά! Εχω φτάσει στα όρια μου και θα πάρω το νόμο στα χέρια μου…!».
Η ανήλικη έχει τάσεις φυγής, όμως σε πολλές περιπτώσεις και ιδιαίτερα όταν κακοποιείται, αναζητά τη μητέρα της.
Κακοποίηση της 16χρονης κόρη της από τον 25χρονο σύντροφό της καταγγέλλει μία μητέρα από την Πάτρα – Τι αναφέρει
«Κραυγή αγωνίας» από μητέρα της 16χρονης από την , καθώς, όπως καταγγέλλει, η κόρη της έχει πέσει θύμα από τον 25χρονο σύντροφό της, τον οποίον όμως… αρνείται να εγκαταλείψει.
Η είχε νοσηλευθεί στην Ψυχιατρική Κλινική Αθηνών και από εκεί «απήχθη» από τον σύντροφό της, αφού πρώτα μαζί με την παρέα του έσπασαν την περίφραξη.
Σύμφωνα με την εφημερίδα η 16χρονη, προ ημερών, μετέβη στο σπίτι της με εμφανή σημάδια ξυλοδαρμού σε όλο της το σώμα!
Η μητέρα υπέβαλε μήνυση, ωστόσο λόγω γραφειοκρατικών διαδικασιών της τοπικής Αστυνομίας (έπρεπε να γίνει διαβίβαση της μήνυσης από το 2ο στο 3ο Τμήμα) παρήλθε το αυτόφωρο και ο καταγγελλόμενος ως κακοποιητής δεν προσήχθη καν!
Η μητέρα αναφέρει πως ο ξυλοδαρμός έγινε σε δημόσιο χώρο και συγκεκριμένα στο «Σκαγιοπούλειο» και πλέον αναζητά υλικό από κάμερες, ώστε να έχει πειστήριο στο δικαστήριο.
Η μητέρα της 16χρονης περιέγραψε τα όσα βιώνει η οικογένειά της: «Απειλούμεθα οικογενειακώς, όλα είναι καταγεγραμμένα στις μηνύσεις και στην Εισαγγελία.. Μια φορά πήγαν οι γιοί μου να την πάρουν από το σπίτι του νεαρού και βγήκε ο πατέρας του και κυνήγησε τα παιδιά! Εχω φτάσει στα όρια μου και θα πάρω το νόμο στα χέρια μου…!».
Η ανήλικη έχει τάσεις φυγής, όμως σε πολλές περιπτώσεις και ιδιαίτερα όταν κακοποιείται, αναζητά τη μητέρα της.
Κακοποίηση της 16χρονης κόρη της από τον 25χρονο σύντροφό της καταγγέλλει μία μητέρα από την Πάτρα – Τι αναφέρει
«Κραυγή αγωνίας» από μητέρα της 16χρονης από την , καθώς, όπως καταγγέλλει, η κόρη της έχει πέσει θύμα από τον 25χρονο σύντροφό της, τον οποίον όμως… αρνείται να εγκαταλείψει.
Η είχε νοσηλευθεί στην Ψυχιατρική Κλινική Αθηνών και από εκεί «απήχθη» από τον σύντροφό της, αφού πρώτα μαζί με την παρέα του έσπασαν την περίφραξη.
Σύμφωνα με την εφημερίδα η 16χρονη, προ ημερών, μετέβη στο σπίτι της με εμφανή σημάδια ξυλοδαρμού σε όλο της το σώμα!
Η μητέρα υπέβαλε μήνυση, ωστόσο λόγω γραφειοκρατικών διαδικασιών της τοπικής Αστυνομίας (έπρεπε να γίνει διαβίβαση της μήνυσης από το 2ο στο 3ο Τμήμα) παρήλθε το αυτόφωρο και ο καταγγελλόμενος ως κακοποιητής δεν προσήχθη καν!
Η μητέρα αναφέρει πως ο ξυλοδαρμός έγινε σε δημόσιο χώρο και συγκεκριμένα στο «Σκαγιοπούλειο» και πλέον αναζητά υλικό από κάμερες, ώστε να έχει πειστήριο στο δικαστήριο.
Η μητέρα της 16χρονης περιέγραψε τα όσα βιώνει η οικογένειά της: «Απειλούμεθα οικογενειακώς, όλα είναι καταγεγραμμένα στις μηνύσεις και στην Εισαγγελία.. Μια φορά πήγαν οι γιοί μου να την πάρουν από το σπίτι του νεαρού και βγήκε ο πατέρας του και κυνήγησε τα παιδιά! Εχω φτάσει στα όρια μου και θα πάρω το νόμο στα χέρια μου…!».
Η ανήλικη έχει τάσεις φυγής, όμως σε πολλές περιπτώσεις και ιδιαίτερα όταν κακοποιείται, αναζητά τη μητέρα της.
Κακοποίηση της 16χρονης κόρη της από τον 25χρονο σύντροφό της καταγγέλλει μία μητέρα από την Πάτρα – Τι αναφέρει
«Κραυγή αγωνίας» από μητέρα της 16χρονης από την , καθώς, όπως καταγγέλλει, η κόρη της έχει πέσει θύμα από τον 25χρονο σύντροφό της, τον οποίον όμως… αρνείται να εγκαταλείψει.
Η είχε νοσηλευθεί στην Ψυχιατρική Κλινική Αθηνών και από εκεί «απήχθη» από τον σύντροφό της, αφού πρώτα μαζί με την παρέα του έσπασαν την περίφραξη.
Σύμφωνα με την εφημερίδα η 16χρονη, προ ημερών, μετέβη στο σπίτι της με εμφανή σημάδια ξυλοδαρμού σε όλο της το σώμα!
Η μητέρα υπέβαλε μήνυση, ωστόσο λόγω γραφειοκρατικών διαδικασιών της τοπικής Αστυνομίας (έπρεπε να γίνει διαβίβαση της μήνυσης από το 2ο στο 3ο Τμήμα) παρήλθε το αυτόφωρο και ο καταγγελλόμενος ως κακοποιητής δεν προσήχθη καν!
Η μητέρα αναφέρει πως ο ξυλοδαρμός έγινε σε δημόσιο χώρο και συγκεκριμένα στο «Σκαγιοπούλειο» και πλέον αναζητά υλικό από κάμερες, ώστε να έχει πειστήριο στο δικαστήριο.
Η μητέρα της 16χρονης περιέγραψε τα όσα βιώνει η οικογένειά της: «Απειλούμεθα οικογενειακώς, όλα είναι καταγεγραμμένα στις μηνύσεις και στην Εισαγγελία.. Μια φορά πήγαν οι γιοί μου να την πάρουν από το σπίτι του νεαρού και βγήκε ο πατέρας του και κυνήγησε τα παιδιά! Εχω φτάσει στα όρια μου και θα πάρω το νόμο στα χέρια μου…!».
Η ανήλικη έχει τάσεις φυγής, όμως σε πολλές περιπτώσεις και ιδιαίτερα όταν κακοποιείται, αναζητά τη μητέρα της.
Κακοποίηση της 16χρονης κόρη της από τον 25χρονο σύντροφό της καταγγέλλει μία μητέρα από την Πάτρα – Τι αναφέρει
«Κραυγή αγωνίας» από μητέρα της 16χρονης από την , καθώς, όπως καταγγέλλει, η κόρη της έχει πέσει θύμα από τον 25χρονο σύντροφό της, τον οποίον όμως… αρνείται να εγκαταλείψει.
Η είχε νοσηλευθεί στην Ψυχιατρική Κλινική Αθηνών και από εκεί «απήχθη» από τον σύντροφό της, αφού πρώτα μαζί με την παρέα του έσπασαν την περίφραξη.
Σύμφωνα με την εφημερίδα η 16χρονη, προ ημερών, μετέβη στο σπίτι της με εμφανή σημάδια ξυλοδαρμού σε όλο της το σώμα!
Η μητέρα υπέβαλε μήνυση, ωστόσο λόγω γραφειοκρατικών διαδικασιών της τοπικής Αστυνομίας (έπρεπε να γίνει διαβίβαση της μήνυσης από το 2ο στο 3ο Τμήμα) παρήλθε το αυτόφωρο και ο καταγγελλόμενος ως κακοποιητής δεν προσήχθη καν!
Η μητέρα αναφέρει πως ο ξυλοδαρμός έγινε σε δημόσιο χώρο και συγκεκριμένα στο «Σκαγιοπούλειο» και πλέον αναζητά υλικό από κάμερες, ώστε να έχει πειστήριο στο δικαστήριο.
Η μητέρα της 16χρονης περιέγραψε τα όσα βιώνει η οικογένειά της: «Απειλούμεθα οικογενειακώς, όλα είναι καταγεγραμμένα στις μηνύσεις και στην Εισαγγελία.. Μια φορά πήγαν οι γιοί μου να την πάρουν από το σπίτι του νεαρού και βγήκε ο πατέρας του και κυνήγησε τα παιδιά! Εχω φτάσει στα όρια μου και θα πάρω το νόμο στα χέρια μου…!».
Η ανήλικη έχει τάσεις φυγής, όμως σε πολλές περιπτώσεις και ιδιαίτερα όταν κακοποιείται, αναζητά τη μητέρα της.
Κακοποίηση της 16χρονης κόρη της από τον 25χρονο σύντροφό της καταγγέλλει μία μητέρα από την Πάτρα – Τι αναφέρει
«Κραυγή αγωνίας» από μητέρα της 16χρονης από την , καθώς, όπως καταγγέλλει, η κόρη της έχει πέσει θύμα από τον 25χρονο σύντροφό της, τον οποίον όμως… αρνείται να εγκαταλείψει.
Η είχε νοσηλευθεί στην Ψυχιατρική Κλινική Αθηνών και από εκεί «απήχθη» από τον σύντροφό της, αφού πρώτα μαζί με την παρέα του έσπασαν την περίφραξη.
Σύμφωνα με την εφημερίδα η 16χρονη, προ ημερών, μετέβη στο σπίτι της με εμφανή σημάδια ξυλοδαρμού σε όλο της το σώμα!
Η μητέρα υπέβαλε μήνυση, ωστόσο λόγω γραφειοκρατικών διαδικασιών της τοπικής Αστυνομίας (έπρεπε να γίνει διαβίβαση της μήνυσης από το 2ο στο 3ο Τμήμα) παρήλθε το αυτόφωρο και ο καταγγελλόμενος ως κακοποιητής δεν προσήχθη καν!
Η μητέρα αναφέρει πως ο ξυλοδαρμός έγινε σε δημόσιο χώρο και συγκεκριμένα στο «Σκαγιοπούλειο» και πλέον αναζητά υλικό από κάμερες, ώστε να έχει πειστήριο στο δικαστήριο.
Η μητέρα της 16χρονης περιέγραψε τα όσα βιώνει η οικογένειά της: «Απειλούμεθα οικογενειακώς, όλα είναι καταγεγραμμένα στις μηνύσεις και στην Εισαγγελία.. Μια φορά πήγαν οι γιοί μου να την πάρουν από το σπίτι του νεαρού και βγήκε ο πατέρας του και κυνήγησε τα παιδιά! Εχω φτάσει στα όρια μου και θα πάρω το νόμο στα χέρια μου…!».
Η ανήλικη έχει τάσεις φυγής, όμως σε πολλές περιπτώσεις και ιδιαίτερα όταν κακοποιείται, αναζητά τη μητέρα της.
Κακοποίηση της 16χρονης κόρη της από τον 25χρονο σύντροφό της καταγγέλλει μία μητέρα από την Πάτρα – Τι αναφέρει
«Κραυγή αγωνίας» από μητέρα της 16χρονης από την , καθώς, όπως καταγγέλλει, η κόρη της έχει πέσει θύμα από τον 25χρονο σύντροφό της, τον οποίον όμως… αρνείται να εγκαταλείψει.
Η είχε νοσηλευθεί στην Ψυχιατρική Κλινική Αθηνών και από εκεί «απήχθη» από τον σύντροφό της, αφού πρώτα μαζί με την παρέα του έσπασαν την περίφραξη.
Σύμφωνα με την εφημερίδα η 16χρονη, προ ημερών, μετέβη στο σπίτι της με εμφανή σημάδια ξυλοδαρμού σε όλο της το σώμα!
Η μητέρα υπέβαλε μήνυση, ωστόσο λόγω γραφειοκρατικών διαδικασιών της τοπικής Αστυνομίας (έπρεπε να γίνει διαβίβαση της μήνυσης από το 2ο στο 3ο Τμήμα) παρήλθε το αυτόφωρο και ο καταγγελλόμενος ως κακοποιητής δεν προσήχθη καν!
Η μητέρα αναφέρει πως ο ξυλοδαρμός έγινε σε δημόσιο χώρο και συγκεκριμένα στο «Σκαγιοπούλειο» και πλέον αναζητά υλικό από κάμερες, ώστε να έχει πειστήριο στο δικαστήριο.
Η μητέρα της 16χρονης περιέγραψε τα όσα βιώνει η οικογένειά της: «Απειλούμεθα οικογενειακώς, όλα είναι καταγεγραμμένα στις μηνύσεις και στην Εισαγγελία.. Μια φορά πήγαν οι γιοί μου να την πάρουν από το σπίτι του νεαρού και βγήκε ο πατέρας του και κυνήγησε τα παιδιά! Εχω φτάσει στα όρια μου και θα πάρω το νόμο στα χέρια μου…!».
Η ανήλικη έχει τάσεις φυγής, όμως σε πολλές περιπτώσεις και ιδιαίτερα όταν κακοποιείται, αναζητά τη μητέρα της.
Κακοποίηση της 16χρονης κόρη της από τον 25χρονο σύντροφό της καταγγέλλει μία μητέρα από την Πάτρα – Τι αναφέρει
«Κραυγή αγωνίας» από μητέρα της 16χρονης από την , καθώς, όπως καταγγέλλει, η κόρη της έχει πέσει θύμα από τον 25χρονο σύντροφό της, τον οποίον όμως… αρνείται να εγκαταλείψει.
Η είχε νοσηλευθεί στην Ψυχιατρική Κλινική Αθηνών και από εκεί «απήχθη» από τον σύντροφό της, αφού πρώτα μαζί με την παρέα του έσπασαν την περίφραξη.
Σύμφωνα με την εφημερίδα η 16χρονη, προ ημερών, μετέβη στο σπίτι της με εμφανή σημάδια ξυλοδαρμού σε όλο της το σώμα!
Η μητέρα υπέβαλε μήνυση, ωστόσο λόγω γραφειοκρατικών διαδικασιών της τοπικής Αστυνομίας (έπρεπε να γίνει διαβίβαση της μήνυσης από το 2ο στο 3ο Τμήμα) παρήλθε το αυτόφωρο και ο καταγγελλόμενος ως κακοποιητής δεν προσήχθη καν!
Η μητέρα αναφέρει πως ο ξυλοδαρμός έγινε σε δημόσιο χώρο και συγκεκριμένα στο «Σκαγιοπούλειο» και πλέον αναζητά υλικό από κάμερες, ώστε να έχει πειστήριο στο δικαστήριο.
Η μητέρα της 16χρονης περιέγραψε τα όσα βιώνει η οικογένειά της: «Απειλούμεθα οικογενειακώς, όλα είναι καταγεγραμμένα στις μηνύσεις και στην Εισαγγελία.. Μια φορά πήγαν οι γιοί μου να την πάρουν από το σπίτι του νεαρού και βγήκε ο πατέρας του και κυνήγησε τα παιδιά! Εχω φτάσει στα όρια μου και θα πάρω το νόμο στα χέρια μου…!».
Η ανήλικη έχει τάσεις φυγής, όμως σε πολλές περιπτώσεις και ιδιαίτερα όταν κακοποιείται, αναζητά τη μητέρα της.