Η τήρηση των νόμων δεν μπορεί να γίνεται επιλεκτικά τονίζει η Χαρά Κεφαλίδου με αφορμή τα γεγονότα στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου
«Ένα ήπιο σύστημα ελέγχου στις εισόδους τόσο της Πανεπιστημιούπολης όσο και των κτιρίων των εστιών, ως υλοποίηση του σχεδίου ασφάλειας και φύλαξης, που από το 2019 έχει προτείνει το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής, θα προλάβαινε τη σημερινή κατάσταση» δήλωσε με αφορμή τα , η βουλευτής Δράμας και Τομεάρχης Παιδείας & Θρησκευμάτων του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής,
«Όλα θα ήταν πιο απλά αν Διοικήσεις των ΑΕΙ & Αστυνομία έκαναν τη δουλειά τους και η τήρηση των νόμων δε γινόταν επιλεκτικά και κατά βούληση.
Μέχρι να γίνει αυτό κτήμα όλων, οι συμμορίες θα κάνουν έλεγχο εισερχομένων εντός του χώρου της Πανεπιστημιούπολης, με ενόπλους που διενεργούν face control και οι ΟΠΠΙ θα κάνουν περιπολίες εκτός χώρου των ΑΕΙ» καταλήγει η κ. Κεφαλίδου.
Η τήρηση των νόμων δεν μπορεί να γίνεται επιλεκτικά τονίζει η Χαρά Κεφαλίδου με αφορμή τα γεγονότα στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου
«Ένα ήπιο σύστημα ελέγχου στις εισόδους τόσο της Πανεπιστημιούπολης όσο και των κτιρίων των εστιών, ως υλοποίηση του σχεδίου ασφάλειας και φύλαξης, που από το 2019 έχει προτείνει το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής, θα προλάβαινε τη σημερινή κατάσταση» δήλωσε με αφορμή τα , η βουλευτής Δράμας και Τομεάρχης Παιδείας & Θρησκευμάτων του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής,
«Όλα θα ήταν πιο απλά αν Διοικήσεις των ΑΕΙ & Αστυνομία έκαναν τη δουλειά τους και η τήρηση των νόμων δε γινόταν επιλεκτικά και κατά βούληση.
Μέχρι να γίνει αυτό κτήμα όλων, οι συμμορίες θα κάνουν έλεγχο εισερχομένων εντός του χώρου της Πανεπιστημιούπολης, με ενόπλους που διενεργούν face control και οι ΟΠΠΙ θα κάνουν περιπολίες εκτός χώρου των ΑΕΙ» καταλήγει η κ. Κεφαλίδου.
Η τήρηση των νόμων δεν μπορεί να γίνεται επιλεκτικά τονίζει η Χαρά Κεφαλίδου με αφορμή τα γεγονότα στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου
«Ένα ήπιο σύστημα ελέγχου στις εισόδους τόσο της Πανεπιστημιούπολης όσο και των κτιρίων των εστιών, ως υλοποίηση του σχεδίου ασφάλειας και φύλαξης, που από το 2019 έχει προτείνει το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής, θα προλάβαινε τη σημερινή κατάσταση» δήλωσε με αφορμή τα , η βουλευτής Δράμας και Τομεάρχης Παιδείας & Θρησκευμάτων του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής,
«Όλα θα ήταν πιο απλά αν Διοικήσεις των ΑΕΙ & Αστυνομία έκαναν τη δουλειά τους και η τήρηση των νόμων δε γινόταν επιλεκτικά και κατά βούληση.
Μέχρι να γίνει αυτό κτήμα όλων, οι συμμορίες θα κάνουν έλεγχο εισερχομένων εντός του χώρου της Πανεπιστημιούπολης, με ενόπλους που διενεργούν face control και οι ΟΠΠΙ θα κάνουν περιπολίες εκτός χώρου των ΑΕΙ» καταλήγει η κ. Κεφαλίδου.
Η τήρηση των νόμων δεν μπορεί να γίνεται επιλεκτικά τονίζει η Χαρά Κεφαλίδου με αφορμή τα γεγονότα στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου
«Ένα ήπιο σύστημα ελέγχου στις εισόδους τόσο της Πανεπιστημιούπολης όσο και των κτιρίων των εστιών, ως υλοποίηση του σχεδίου ασφάλειας και φύλαξης, που από το 2019 έχει προτείνει το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής, θα προλάβαινε τη σημερινή κατάσταση» δήλωσε με αφορμή τα , η βουλευτής Δράμας και Τομεάρχης Παιδείας & Θρησκευμάτων του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής,
«Όλα θα ήταν πιο απλά αν Διοικήσεις των ΑΕΙ & Αστυνομία έκαναν τη δουλειά τους και η τήρηση των νόμων δε γινόταν επιλεκτικά και κατά βούληση.
Μέχρι να γίνει αυτό κτήμα όλων, οι συμμορίες θα κάνουν έλεγχο εισερχομένων εντός του χώρου της Πανεπιστημιούπολης, με ενόπλους που διενεργούν face control και οι ΟΠΠΙ θα κάνουν περιπολίες εκτός χώρου των ΑΕΙ» καταλήγει η κ. Κεφαλίδου.
Η τήρηση των νόμων δεν μπορεί να γίνεται επιλεκτικά τονίζει η Χαρά Κεφαλίδου με αφορμή τα γεγονότα στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου
«Ένα ήπιο σύστημα ελέγχου στις εισόδους τόσο της Πανεπιστημιούπολης όσο και των κτιρίων των εστιών, ως υλοποίηση του σχεδίου ασφάλειας και φύλαξης, που από το 2019 έχει προτείνει το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής, θα προλάβαινε τη σημερινή κατάσταση» δήλωσε με αφορμή τα , η βουλευτής Δράμας και Τομεάρχης Παιδείας & Θρησκευμάτων του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής,
«Όλα θα ήταν πιο απλά αν Διοικήσεις των ΑΕΙ & Αστυνομία έκαναν τη δουλειά τους και η τήρηση των νόμων δε γινόταν επιλεκτικά και κατά βούληση.
Μέχρι να γίνει αυτό κτήμα όλων, οι συμμορίες θα κάνουν έλεγχο εισερχομένων εντός του χώρου της Πανεπιστημιούπολης, με ενόπλους που διενεργούν face control και οι ΟΠΠΙ θα κάνουν περιπολίες εκτός χώρου των ΑΕΙ» καταλήγει η κ. Κεφαλίδου.
Η τήρηση των νόμων δεν μπορεί να γίνεται επιλεκτικά τονίζει η Χαρά Κεφαλίδου με αφορμή τα γεγονότα στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου
«Ένα ήπιο σύστημα ελέγχου στις εισόδους τόσο της Πανεπιστημιούπολης όσο και των κτιρίων των εστιών, ως υλοποίηση του σχεδίου ασφάλειας και φύλαξης, που από το 2019 έχει προτείνει το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής, θα προλάβαινε τη σημερινή κατάσταση» δήλωσε με αφορμή τα , η βουλευτής Δράμας και Τομεάρχης Παιδείας & Θρησκευμάτων του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής,
«Όλα θα ήταν πιο απλά αν Διοικήσεις των ΑΕΙ & Αστυνομία έκαναν τη δουλειά τους και η τήρηση των νόμων δε γινόταν επιλεκτικά και κατά βούληση.
Μέχρι να γίνει αυτό κτήμα όλων, οι συμμορίες θα κάνουν έλεγχο εισερχομένων εντός του χώρου της Πανεπιστημιούπολης, με ενόπλους που διενεργούν face control και οι ΟΠΠΙ θα κάνουν περιπολίες εκτός χώρου των ΑΕΙ» καταλήγει η κ. Κεφαλίδου.
Η τήρηση των νόμων δεν μπορεί να γίνεται επιλεκτικά τονίζει η Χαρά Κεφαλίδου με αφορμή τα γεγονότα στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου
«Ένα ήπιο σύστημα ελέγχου στις εισόδους τόσο της Πανεπιστημιούπολης όσο και των κτιρίων των εστιών, ως υλοποίηση του σχεδίου ασφάλειας και φύλαξης, που από το 2019 έχει προτείνει το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής, θα προλάβαινε τη σημερινή κατάσταση» δήλωσε με αφορμή τα , η βουλευτής Δράμας και Τομεάρχης Παιδείας & Θρησκευμάτων του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής,
«Όλα θα ήταν πιο απλά αν Διοικήσεις των ΑΕΙ & Αστυνομία έκαναν τη δουλειά τους και η τήρηση των νόμων δε γινόταν επιλεκτικά και κατά βούληση.
Μέχρι να γίνει αυτό κτήμα όλων, οι συμμορίες θα κάνουν έλεγχο εισερχομένων εντός του χώρου της Πανεπιστημιούπολης, με ενόπλους που διενεργούν face control και οι ΟΠΠΙ θα κάνουν περιπολίες εκτός χώρου των ΑΕΙ» καταλήγει η κ. Κεφαλίδου.
Η τήρηση των νόμων δεν μπορεί να γίνεται επιλεκτικά τονίζει η Χαρά Κεφαλίδου με αφορμή τα γεγονότα στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου
«Ένα ήπιο σύστημα ελέγχου στις εισόδους τόσο της Πανεπιστημιούπολης όσο και των κτιρίων των εστιών, ως υλοποίηση του σχεδίου ασφάλειας και φύλαξης, που από το 2019 έχει προτείνει το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής, θα προλάβαινε τη σημερινή κατάσταση» δήλωσε με αφορμή τα , η βουλευτής Δράμας και Τομεάρχης Παιδείας & Θρησκευμάτων του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής,
«Όλα θα ήταν πιο απλά αν Διοικήσεις των ΑΕΙ & Αστυνομία έκαναν τη δουλειά τους και η τήρηση των νόμων δε γινόταν επιλεκτικά και κατά βούληση.
Μέχρι να γίνει αυτό κτήμα όλων, οι συμμορίες θα κάνουν έλεγχο εισερχομένων εντός του χώρου της Πανεπιστημιούπολης, με ενόπλους που διενεργούν face control και οι ΟΠΠΙ θα κάνουν περιπολίες εκτός χώρου των ΑΕΙ» καταλήγει η κ. Κεφαλίδου.