Αγαπητές/οί μου,
Συμπληρώνονται τέσσερα χρόνια από την ίδρυση του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής και τριάντα μήνες παραγωγικής πορείας των πρώτων αιρετών Πρυτανικών Αρχών, στην κοινή προσπάθεια της ακαδημαϊκής μας κοινότητας για τη συγκρότηση του Ιδρύματός μας. Χτίζουμε από κοινού, σε στέρεη βάση, τη δίκαιη ανάπτυξη του ΠΑΔΑ, που αποτελεί ένα εμβληματικό δυναμικό ΑΕΙ, ταχέως αναπτυσσόμενο με διεθνείς συνέργειες, συλλογικό πνεύμα και ορόσημο στη Μεσόγειο και την Νοτιοανατολική Ευρώπη.
Μέσα στα πρώτα χρόνια λειτουργίας ήδη έχουμε καταφέρει η εικόνα και το περιεχόμενο του Πανεπιστημίου να εδραιώνονται σε ποιοτική και συμπεριληπτική εκπαίδευση και έρευνα, παροχή καινοτόμων υπηρεσιών, εξωστρέφεια…
Ο άντρας μου, ζητά κάθε μέρα να κάνουμε σeξ και του είπα ότι δεν είμαι κουνέλι. Τι με συμβουλεύετε να κάνω;
Είμαι μια εργαζόμενη μητέρα και παντρεμένη με έναν υπέροχο άνδρα. Με τον σύζυγό μου έχουμε τρία χρόνια διαφορά. Είμαστε μαζί...