«Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό, δεν θέλαμε να μένει μαζί μας» είπε ο γιος του, που βρήκε τη μητέρα του σε μια λίμνη αίματος
Στην αστυνομία κατέθεσαν τα δύο παιδιά της σύζυγός της στο Κουκάκι. Καταθέσεις γεμάτες θυμό και σοκ, καθώς ο 24χρονος γιος της ήταν αυτός που βρήκε τη μητέρα του μέσα σε μια λίμνη αίματος στο σπίτι τους.
Τα παιδιά κάνουν λόγο για έναν , που μόνο προβλήματα δημιουργούσε.
Σήμερα, Δευτέρα 27 Ιουνίου, φίλοι και συγγενείς θα πουν το τελευταίο αντίο στη 46χρονη, ενώ ο 53χρονος θα απολογηθεί στον ανακριτή την Τετάρτη 29/6.
Στην κατάθεσή της η κόρη της άτυχης Κατερίνας ισχυρίστηκε ότι η σχέση των γονιών της δεν ήταν καλή από την αρχή σύμφωνα με ρεπορτάζ του Star.
«Όταν ήμουν στο δημοτικό θυμάμαι περιστατικό, όπου χτυπούσε τη μητέρα μου. O πατέρας μου ήταν ένας κτήνος και φερόταν άσχημα. Τη ζήλευε παθολογικά και κολλούσε το μυαλό του. Η μόνη έννοια της μητέρας μου ήμασταν εγώ και ο αδερφός μου. Ήταν αγροίκος και πιεστικός. Ήθελε να περνάει μόνο το δικό του. Ερχόταν μόνο σπίτι για να μας φέρει φαγητό από το μαγαζί που εργαζόταν» είπε.
«Ήταν κακός πατέρας. Μας κακοποιούσε από τότε που θυμόμαστε τον εαυτό μας. Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό. Δε θέλαμε να μένει μαζί μας. Δημιουργούσε μόνιμα πρόβλημα» ανέφερε ο γιος της.
«Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό, δεν θέλαμε να μένει μαζί μας» είπε ο γιος του, που βρήκε τη μητέρα του σε μια λίμνη αίματος
Στην αστυνομία κατέθεσαν τα δύο παιδιά της σύζυγός της στο Κουκάκι. Καταθέσεις γεμάτες θυμό και σοκ, καθώς ο 24χρονος γιος της ήταν αυτός που βρήκε τη μητέρα του μέσα σε μια λίμνη αίματος στο σπίτι τους.
Τα παιδιά κάνουν λόγο για έναν , που μόνο προβλήματα δημιουργούσε.
Σήμερα, Δευτέρα 27 Ιουνίου, φίλοι και συγγενείς θα πουν το τελευταίο αντίο στη 46χρονη, ενώ ο 53χρονος θα απολογηθεί στον ανακριτή την Τετάρτη 29/6.
Στην κατάθεσή της η κόρη της άτυχης Κατερίνας ισχυρίστηκε ότι η σχέση των γονιών της δεν ήταν καλή από την αρχή σύμφωνα με ρεπορτάζ του Star.
«Όταν ήμουν στο δημοτικό θυμάμαι περιστατικό, όπου χτυπούσε τη μητέρα μου. O πατέρας μου ήταν ένας κτήνος και φερόταν άσχημα. Τη ζήλευε παθολογικά και κολλούσε το μυαλό του. Η μόνη έννοια της μητέρας μου ήμασταν εγώ και ο αδερφός μου. Ήταν αγροίκος και πιεστικός. Ήθελε να περνάει μόνο το δικό του. Ερχόταν μόνο σπίτι για να μας φέρει φαγητό από το μαγαζί που εργαζόταν» είπε.
«Ήταν κακός πατέρας. Μας κακοποιούσε από τότε που θυμόμαστε τον εαυτό μας. Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό. Δε θέλαμε να μένει μαζί μας. Δημιουργούσε μόνιμα πρόβλημα» ανέφερε ο γιος της.
«Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό, δεν θέλαμε να μένει μαζί μας» είπε ο γιος του, που βρήκε τη μητέρα του σε μια λίμνη αίματος
Στην αστυνομία κατέθεσαν τα δύο παιδιά της σύζυγός της στο Κουκάκι. Καταθέσεις γεμάτες θυμό και σοκ, καθώς ο 24χρονος γιος της ήταν αυτός που βρήκε τη μητέρα του μέσα σε μια λίμνη αίματος στο σπίτι τους.
Τα παιδιά κάνουν λόγο για έναν , που μόνο προβλήματα δημιουργούσε.
Σήμερα, Δευτέρα 27 Ιουνίου, φίλοι και συγγενείς θα πουν το τελευταίο αντίο στη 46χρονη, ενώ ο 53χρονος θα απολογηθεί στον ανακριτή την Τετάρτη 29/6.
Στην κατάθεσή της η κόρη της άτυχης Κατερίνας ισχυρίστηκε ότι η σχέση των γονιών της δεν ήταν καλή από την αρχή σύμφωνα με ρεπορτάζ του Star.
«Όταν ήμουν στο δημοτικό θυμάμαι περιστατικό, όπου χτυπούσε τη μητέρα μου. O πατέρας μου ήταν ένας κτήνος και φερόταν άσχημα. Τη ζήλευε παθολογικά και κολλούσε το μυαλό του. Η μόνη έννοια της μητέρας μου ήμασταν εγώ και ο αδερφός μου. Ήταν αγροίκος και πιεστικός. Ήθελε να περνάει μόνο το δικό του. Ερχόταν μόνο σπίτι για να μας φέρει φαγητό από το μαγαζί που εργαζόταν» είπε.
«Ήταν κακός πατέρας. Μας κακοποιούσε από τότε που θυμόμαστε τον εαυτό μας. Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό. Δε θέλαμε να μένει μαζί μας. Δημιουργούσε μόνιμα πρόβλημα» ανέφερε ο γιος της.
«Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό, δεν θέλαμε να μένει μαζί μας» είπε ο γιος του, που βρήκε τη μητέρα του σε μια λίμνη αίματος
Στην αστυνομία κατέθεσαν τα δύο παιδιά της σύζυγός της στο Κουκάκι. Καταθέσεις γεμάτες θυμό και σοκ, καθώς ο 24χρονος γιος της ήταν αυτός που βρήκε τη μητέρα του μέσα σε μια λίμνη αίματος στο σπίτι τους.
Τα παιδιά κάνουν λόγο για έναν , που μόνο προβλήματα δημιουργούσε.
Σήμερα, Δευτέρα 27 Ιουνίου, φίλοι και συγγενείς θα πουν το τελευταίο αντίο στη 46χρονη, ενώ ο 53χρονος θα απολογηθεί στον ανακριτή την Τετάρτη 29/6.
Στην κατάθεσή της η κόρη της άτυχης Κατερίνας ισχυρίστηκε ότι η σχέση των γονιών της δεν ήταν καλή από την αρχή σύμφωνα με ρεπορτάζ του Star.
«Όταν ήμουν στο δημοτικό θυμάμαι περιστατικό, όπου χτυπούσε τη μητέρα μου. O πατέρας μου ήταν ένας κτήνος και φερόταν άσχημα. Τη ζήλευε παθολογικά και κολλούσε το μυαλό του. Η μόνη έννοια της μητέρας μου ήμασταν εγώ και ο αδερφός μου. Ήταν αγροίκος και πιεστικός. Ήθελε να περνάει μόνο το δικό του. Ερχόταν μόνο σπίτι για να μας φέρει φαγητό από το μαγαζί που εργαζόταν» είπε.
«Ήταν κακός πατέρας. Μας κακοποιούσε από τότε που θυμόμαστε τον εαυτό μας. Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό. Δε θέλαμε να μένει μαζί μας. Δημιουργούσε μόνιμα πρόβλημα» ανέφερε ο γιος της.
«Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό, δεν θέλαμε να μένει μαζί μας» είπε ο γιος του, που βρήκε τη μητέρα του σε μια λίμνη αίματος
Στην αστυνομία κατέθεσαν τα δύο παιδιά της σύζυγός της στο Κουκάκι. Καταθέσεις γεμάτες θυμό και σοκ, καθώς ο 24χρονος γιος της ήταν αυτός που βρήκε τη μητέρα του μέσα σε μια λίμνη αίματος στο σπίτι τους.
Τα παιδιά κάνουν λόγο για έναν , που μόνο προβλήματα δημιουργούσε.
Σήμερα, Δευτέρα 27 Ιουνίου, φίλοι και συγγενείς θα πουν το τελευταίο αντίο στη 46χρονη, ενώ ο 53χρονος θα απολογηθεί στον ανακριτή την Τετάρτη 29/6.
Στην κατάθεσή της η κόρη της άτυχης Κατερίνας ισχυρίστηκε ότι η σχέση των γονιών της δεν ήταν καλή από την αρχή σύμφωνα με ρεπορτάζ του Star.
«Όταν ήμουν στο δημοτικό θυμάμαι περιστατικό, όπου χτυπούσε τη μητέρα μου. O πατέρας μου ήταν ένας κτήνος και φερόταν άσχημα. Τη ζήλευε παθολογικά και κολλούσε το μυαλό του. Η μόνη έννοια της μητέρας μου ήμασταν εγώ και ο αδερφός μου. Ήταν αγροίκος και πιεστικός. Ήθελε να περνάει μόνο το δικό του. Ερχόταν μόνο σπίτι για να μας φέρει φαγητό από το μαγαζί που εργαζόταν» είπε.
«Ήταν κακός πατέρας. Μας κακοποιούσε από τότε που θυμόμαστε τον εαυτό μας. Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό. Δε θέλαμε να μένει μαζί μας. Δημιουργούσε μόνιμα πρόβλημα» ανέφερε ο γιος της.
«Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό, δεν θέλαμε να μένει μαζί μας» είπε ο γιος του, που βρήκε τη μητέρα του σε μια λίμνη αίματος
Στην αστυνομία κατέθεσαν τα δύο παιδιά της σύζυγός της στο Κουκάκι. Καταθέσεις γεμάτες θυμό και σοκ, καθώς ο 24χρονος γιος της ήταν αυτός που βρήκε τη μητέρα του μέσα σε μια λίμνη αίματος στο σπίτι τους.
Τα παιδιά κάνουν λόγο για έναν , που μόνο προβλήματα δημιουργούσε.
Σήμερα, Δευτέρα 27 Ιουνίου, φίλοι και συγγενείς θα πουν το τελευταίο αντίο στη 46χρονη, ενώ ο 53χρονος θα απολογηθεί στον ανακριτή την Τετάρτη 29/6.
Στην κατάθεσή της η κόρη της άτυχης Κατερίνας ισχυρίστηκε ότι η σχέση των γονιών της δεν ήταν καλή από την αρχή σύμφωνα με ρεπορτάζ του Star.
«Όταν ήμουν στο δημοτικό θυμάμαι περιστατικό, όπου χτυπούσε τη μητέρα μου. O πατέρας μου ήταν ένας κτήνος και φερόταν άσχημα. Τη ζήλευε παθολογικά και κολλούσε το μυαλό του. Η μόνη έννοια της μητέρας μου ήμασταν εγώ και ο αδερφός μου. Ήταν αγροίκος και πιεστικός. Ήθελε να περνάει μόνο το δικό του. Ερχόταν μόνο σπίτι για να μας φέρει φαγητό από το μαγαζί που εργαζόταν» είπε.
«Ήταν κακός πατέρας. Μας κακοποιούσε από τότε που θυμόμαστε τον εαυτό μας. Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό. Δε θέλαμε να μένει μαζί μας. Δημιουργούσε μόνιμα πρόβλημα» ανέφερε ο γιος της.
«Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό, δεν θέλαμε να μένει μαζί μας» είπε ο γιος του, που βρήκε τη μητέρα του σε μια λίμνη αίματος
Στην αστυνομία κατέθεσαν τα δύο παιδιά της σύζυγός της στο Κουκάκι. Καταθέσεις γεμάτες θυμό και σοκ, καθώς ο 24χρονος γιος της ήταν αυτός που βρήκε τη μητέρα του μέσα σε μια λίμνη αίματος στο σπίτι τους.
Τα παιδιά κάνουν λόγο για έναν , που μόνο προβλήματα δημιουργούσε.
Σήμερα, Δευτέρα 27 Ιουνίου, φίλοι και συγγενείς θα πουν το τελευταίο αντίο στη 46χρονη, ενώ ο 53χρονος θα απολογηθεί στον ανακριτή την Τετάρτη 29/6.
Στην κατάθεσή της η κόρη της άτυχης Κατερίνας ισχυρίστηκε ότι η σχέση των γονιών της δεν ήταν καλή από την αρχή σύμφωνα με ρεπορτάζ του Star.
«Όταν ήμουν στο δημοτικό θυμάμαι περιστατικό, όπου χτυπούσε τη μητέρα μου. O πατέρας μου ήταν ένας κτήνος και φερόταν άσχημα. Τη ζήλευε παθολογικά και κολλούσε το μυαλό του. Η μόνη έννοια της μητέρας μου ήμασταν εγώ και ο αδερφός μου. Ήταν αγροίκος και πιεστικός. Ήθελε να περνάει μόνο το δικό του. Ερχόταν μόνο σπίτι για να μας φέρει φαγητό από το μαγαζί που εργαζόταν» είπε.
«Ήταν κακός πατέρας. Μας κακοποιούσε από τότε που θυμόμαστε τον εαυτό μας. Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό. Δε θέλαμε να μένει μαζί μας. Δημιουργούσε μόνιμα πρόβλημα» ανέφερε ο γιος της.
«Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό, δεν θέλαμε να μένει μαζί μας» είπε ο γιος του, που βρήκε τη μητέρα του σε μια λίμνη αίματος
Στην αστυνομία κατέθεσαν τα δύο παιδιά της σύζυγός της στο Κουκάκι. Καταθέσεις γεμάτες θυμό και σοκ, καθώς ο 24χρονος γιος της ήταν αυτός που βρήκε τη μητέρα του μέσα σε μια λίμνη αίματος στο σπίτι τους.
Τα παιδιά κάνουν λόγο για έναν , που μόνο προβλήματα δημιουργούσε.
Σήμερα, Δευτέρα 27 Ιουνίου, φίλοι και συγγενείς θα πουν το τελευταίο αντίο στη 46χρονη, ενώ ο 53χρονος θα απολογηθεί στον ανακριτή την Τετάρτη 29/6.
Στην κατάθεσή της η κόρη της άτυχης Κατερίνας ισχυρίστηκε ότι η σχέση των γονιών της δεν ήταν καλή από την αρχή σύμφωνα με ρεπορτάζ του Star.
«Όταν ήμουν στο δημοτικό θυμάμαι περιστατικό, όπου χτυπούσε τη μητέρα μου. O πατέρας μου ήταν ένας κτήνος και φερόταν άσχημα. Τη ζήλευε παθολογικά και κολλούσε το μυαλό του. Η μόνη έννοια της μητέρας μου ήμασταν εγώ και ο αδερφός μου. Ήταν αγροίκος και πιεστικός. Ήθελε να περνάει μόνο το δικό του. Ερχόταν μόνο σπίτι για να μας φέρει φαγητό από το μαγαζί που εργαζόταν» είπε.
«Ήταν κακός πατέρας. Μας κακοποιούσε από τότε που θυμόμαστε τον εαυτό μας. Ήρθε στο σπίτι με το ζόρι τον τελευταίο καιρό. Δε θέλαμε να μένει μαζί μας. Δημιουργούσε μόνιμα πρόβλημα» ανέφερε ο γιος της.