Τις προσφυγές εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η Γενική Συνέλευση των προέδρων των ΕΛΜΕ
Τις συνεχείς προσφυγές ομάδας εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η , με ψήφισμα που κατέθεσε.
Υπενθυμίζεται ότι πριν περίπου δύο μήνες εκπαιδευτικοί που δεν ήταν μέλη του ΔΣ της ΕΛΜΕ , πράξη που κατήγγειλε και η .
Αναλυτικά το ψήφισμα:
Η Γ.Σ. των Προέδρων των ΕΛΜΕ της χώρας καταδικάζει την ομάδα εκπαιδευτικών στη Λάρισα, που με συνεχείς διοικητικές προσφυγές επιδιώκει την ακύρωση των εκλογών της τοπικής ΕΛΜΕ που διεξήχθησαν στις 9/2/2022, επειδή δεν εφαρμόστηκαν οι αντιδημοκρατικές και αντισυνδικαλιστικές διατάξεις του νόμου Χατζηδάκη.
Καλεί την ΕΛΜΕ Λάρισας να προχωρήσει στη διαδικασία διαγραφής από το σωματείο των συγκεκριμένων εκπαιδευτικών και καλεί το ΔΣ της ΟΛΜΕ να στηρίξει με κάθε μέσο την τοπική ΕΛΜΕ.
Τις προσφυγές εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η Γενική Συνέλευση των προέδρων των ΕΛΜΕ
Τις συνεχείς προσφυγές ομάδας εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η , με ψήφισμα που κατέθεσε.
Υπενθυμίζεται ότι πριν περίπου δύο μήνες εκπαιδευτικοί που δεν ήταν μέλη του ΔΣ της ΕΛΜΕ , πράξη που κατήγγειλε και η .
Αναλυτικά το ψήφισμα:
Η Γ.Σ. των Προέδρων των ΕΛΜΕ της χώρας καταδικάζει την ομάδα εκπαιδευτικών στη Λάρισα, που με συνεχείς διοικητικές προσφυγές επιδιώκει την ακύρωση των εκλογών της τοπικής ΕΛΜΕ που διεξήχθησαν στις 9/2/2022, επειδή δεν εφαρμόστηκαν οι αντιδημοκρατικές και αντισυνδικαλιστικές διατάξεις του νόμου Χατζηδάκη.
Καλεί την ΕΛΜΕ Λάρισας να προχωρήσει στη διαδικασία διαγραφής από το σωματείο των συγκεκριμένων εκπαιδευτικών και καλεί το ΔΣ της ΟΛΜΕ να στηρίξει με κάθε μέσο την τοπική ΕΛΜΕ.
Τις προσφυγές εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η Γενική Συνέλευση των προέδρων των ΕΛΜΕ
Τις συνεχείς προσφυγές ομάδας εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η , με ψήφισμα που κατέθεσε.
Υπενθυμίζεται ότι πριν περίπου δύο μήνες εκπαιδευτικοί που δεν ήταν μέλη του ΔΣ της ΕΛΜΕ , πράξη που κατήγγειλε και η .
Αναλυτικά το ψήφισμα:
Η Γ.Σ. των Προέδρων των ΕΛΜΕ της χώρας καταδικάζει την ομάδα εκπαιδευτικών στη Λάρισα, που με συνεχείς διοικητικές προσφυγές επιδιώκει την ακύρωση των εκλογών της τοπικής ΕΛΜΕ που διεξήχθησαν στις 9/2/2022, επειδή δεν εφαρμόστηκαν οι αντιδημοκρατικές και αντισυνδικαλιστικές διατάξεις του νόμου Χατζηδάκη.
Καλεί την ΕΛΜΕ Λάρισας να προχωρήσει στη διαδικασία διαγραφής από το σωματείο των συγκεκριμένων εκπαιδευτικών και καλεί το ΔΣ της ΟΛΜΕ να στηρίξει με κάθε μέσο την τοπική ΕΛΜΕ.
Τις προσφυγές εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η Γενική Συνέλευση των προέδρων των ΕΛΜΕ
Τις συνεχείς προσφυγές ομάδας εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η , με ψήφισμα που κατέθεσε.
Υπενθυμίζεται ότι πριν περίπου δύο μήνες εκπαιδευτικοί που δεν ήταν μέλη του ΔΣ της ΕΛΜΕ , πράξη που κατήγγειλε και η .
Αναλυτικά το ψήφισμα:
Η Γ.Σ. των Προέδρων των ΕΛΜΕ της χώρας καταδικάζει την ομάδα εκπαιδευτικών στη Λάρισα, που με συνεχείς διοικητικές προσφυγές επιδιώκει την ακύρωση των εκλογών της τοπικής ΕΛΜΕ που διεξήχθησαν στις 9/2/2022, επειδή δεν εφαρμόστηκαν οι αντιδημοκρατικές και αντισυνδικαλιστικές διατάξεις του νόμου Χατζηδάκη.
Καλεί την ΕΛΜΕ Λάρισας να προχωρήσει στη διαδικασία διαγραφής από το σωματείο των συγκεκριμένων εκπαιδευτικών και καλεί το ΔΣ της ΟΛΜΕ να στηρίξει με κάθε μέσο την τοπική ΕΛΜΕ.
Τις προσφυγές εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η Γενική Συνέλευση των προέδρων των ΕΛΜΕ
Τις συνεχείς προσφυγές ομάδας εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η , με ψήφισμα που κατέθεσε.
Υπενθυμίζεται ότι πριν περίπου δύο μήνες εκπαιδευτικοί που δεν ήταν μέλη του ΔΣ της ΕΛΜΕ , πράξη που κατήγγειλε και η .
Αναλυτικά το ψήφισμα:
Η Γ.Σ. των Προέδρων των ΕΛΜΕ της χώρας καταδικάζει την ομάδα εκπαιδευτικών στη Λάρισα, που με συνεχείς διοικητικές προσφυγές επιδιώκει την ακύρωση των εκλογών της τοπικής ΕΛΜΕ που διεξήχθησαν στις 9/2/2022, επειδή δεν εφαρμόστηκαν οι αντιδημοκρατικές και αντισυνδικαλιστικές διατάξεις του νόμου Χατζηδάκη.
Καλεί την ΕΛΜΕ Λάρισας να προχωρήσει στη διαδικασία διαγραφής από το σωματείο των συγκεκριμένων εκπαιδευτικών και καλεί το ΔΣ της ΟΛΜΕ να στηρίξει με κάθε μέσο την τοπική ΕΛΜΕ.
Τις προσφυγές εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η Γενική Συνέλευση των προέδρων των ΕΛΜΕ
Τις συνεχείς προσφυγές ομάδας εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η , με ψήφισμα που κατέθεσε.
Υπενθυμίζεται ότι πριν περίπου δύο μήνες εκπαιδευτικοί που δεν ήταν μέλη του ΔΣ της ΕΛΜΕ , πράξη που κατήγγειλε και η .
Αναλυτικά το ψήφισμα:
Η Γ.Σ. των Προέδρων των ΕΛΜΕ της χώρας καταδικάζει την ομάδα εκπαιδευτικών στη Λάρισα, που με συνεχείς διοικητικές προσφυγές επιδιώκει την ακύρωση των εκλογών της τοπικής ΕΛΜΕ που διεξήχθησαν στις 9/2/2022, επειδή δεν εφαρμόστηκαν οι αντιδημοκρατικές και αντισυνδικαλιστικές διατάξεις του νόμου Χατζηδάκη.
Καλεί την ΕΛΜΕ Λάρισας να προχωρήσει στη διαδικασία διαγραφής από το σωματείο των συγκεκριμένων εκπαιδευτικών και καλεί το ΔΣ της ΟΛΜΕ να στηρίξει με κάθε μέσο την τοπική ΕΛΜΕ.
Τις προσφυγές εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η Γενική Συνέλευση των προέδρων των ΕΛΜΕ
Τις συνεχείς προσφυγές ομάδας εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η , με ψήφισμα που κατέθεσε.
Υπενθυμίζεται ότι πριν περίπου δύο μήνες εκπαιδευτικοί που δεν ήταν μέλη του ΔΣ της ΕΛΜΕ , πράξη που κατήγγειλε και η .
Αναλυτικά το ψήφισμα:
Η Γ.Σ. των Προέδρων των ΕΛΜΕ της χώρας καταδικάζει την ομάδα εκπαιδευτικών στη Λάρισα, που με συνεχείς διοικητικές προσφυγές επιδιώκει την ακύρωση των εκλογών της τοπικής ΕΛΜΕ που διεξήχθησαν στις 9/2/2022, επειδή δεν εφαρμόστηκαν οι αντιδημοκρατικές και αντισυνδικαλιστικές διατάξεις του νόμου Χατζηδάκη.
Καλεί την ΕΛΜΕ Λάρισας να προχωρήσει στη διαδικασία διαγραφής από το σωματείο των συγκεκριμένων εκπαιδευτικών και καλεί το ΔΣ της ΟΛΜΕ να στηρίξει με κάθε μέσο την τοπική ΕΛΜΕ.
Τις προσφυγές εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η Γενική Συνέλευση των προέδρων των ΕΛΜΕ
Τις συνεχείς προσφυγές ομάδας εκπαιδευτικών για ακύρωση των εκλογών στην ΕΛΜΕ Λάρισας καταδικάζει η , με ψήφισμα που κατέθεσε.
Υπενθυμίζεται ότι πριν περίπου δύο μήνες εκπαιδευτικοί που δεν ήταν μέλη του ΔΣ της ΕΛΜΕ , πράξη που κατήγγειλε και η .
Αναλυτικά το ψήφισμα:
Η Γ.Σ. των Προέδρων των ΕΛΜΕ της χώρας καταδικάζει την ομάδα εκπαιδευτικών στη Λάρισα, που με συνεχείς διοικητικές προσφυγές επιδιώκει την ακύρωση των εκλογών της τοπικής ΕΛΜΕ που διεξήχθησαν στις 9/2/2022, επειδή δεν εφαρμόστηκαν οι αντιδημοκρατικές και αντισυνδικαλιστικές διατάξεις του νόμου Χατζηδάκη.
Καλεί την ΕΛΜΕ Λάρισας να προχωρήσει στη διαδικασία διαγραφής από το σωματείο των συγκεκριμένων εκπαιδευτικών και καλεί το ΔΣ της ΟΛΜΕ να στηρίξει με κάθε μέσο την τοπική ΕΛΜΕ.