Η συναυλία με τίτλο «ΜΙΚΡΑΣΙΑ: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην επέτειο του 1922
Ο Γενικός Γραμματέας Ανώτατης Εκπαίδευσης, κ. Οδυσσέας Ιωάννης Ζώρας, παρέστη σε Συναυλία της Ιεράς Συνόδου της της Ελλάδος, ως εκπρόσωπος του Προέδρου της Ελληνικής Κυβέρνησης Πρωθυπουργού κ. Κυριάκου Μητσοτάκη.
Η συναυλία με τίτλο «: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην και πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 στο Καλλιμάρμαρο Παναθηναϊκό Στάδιο.
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou_0.jpeg)
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou1.jpeg)
Η συναυλία με τίτλο «ΜΙΚΡΑΣΙΑ: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην επέτειο του 1922
Ο Γενικός Γραμματέας Ανώτατης Εκπαίδευσης, κ. Οδυσσέας Ιωάννης Ζώρας, παρέστη σε Συναυλία της Ιεράς Συνόδου της της Ελλάδος, ως εκπρόσωπος του Προέδρου της Ελληνικής Κυβέρνησης Πρωθυπουργού κ. Κυριάκου Μητσοτάκη.
Η συναυλία με τίτλο «: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην και πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 στο Καλλιμάρμαρο Παναθηναϊκό Στάδιο.
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou_0.jpeg)
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou1.jpeg)
Η συναυλία με τίτλο «ΜΙΚΡΑΣΙΑ: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην επέτειο του 1922
Ο Γενικός Γραμματέας Ανώτατης Εκπαίδευσης, κ. Οδυσσέας Ιωάννης Ζώρας, παρέστη σε Συναυλία της Ιεράς Συνόδου της της Ελλάδος, ως εκπρόσωπος του Προέδρου της Ελληνικής Κυβέρνησης Πρωθυπουργού κ. Κυριάκου Μητσοτάκη.
Η συναυλία με τίτλο «: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην και πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 στο Καλλιμάρμαρο Παναθηναϊκό Στάδιο.
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou_0.jpeg)
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou1.jpeg)
Η συναυλία με τίτλο «ΜΙΚΡΑΣΙΑ: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην επέτειο του 1922
Ο Γενικός Γραμματέας Ανώτατης Εκπαίδευσης, κ. Οδυσσέας Ιωάννης Ζώρας, παρέστη σε Συναυλία της Ιεράς Συνόδου της της Ελλάδος, ως εκπρόσωπος του Προέδρου της Ελληνικής Κυβέρνησης Πρωθυπουργού κ. Κυριάκου Μητσοτάκη.
Η συναυλία με τίτλο «: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην και πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 στο Καλλιμάρμαρο Παναθηναϊκό Στάδιο.
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou_0.jpeg)
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou1.jpeg)
Η συναυλία με τίτλο «ΜΙΚΡΑΣΙΑ: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην επέτειο του 1922
Ο Γενικός Γραμματέας Ανώτατης Εκπαίδευσης, κ. Οδυσσέας Ιωάννης Ζώρας, παρέστη σε Συναυλία της Ιεράς Συνόδου της της Ελλάδος, ως εκπρόσωπος του Προέδρου της Ελληνικής Κυβέρνησης Πρωθυπουργού κ. Κυριάκου Μητσοτάκη.
Η συναυλία με τίτλο «: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην και πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 στο Καλλιμάρμαρο Παναθηναϊκό Στάδιο.
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou_0.jpeg)
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou1.jpeg)
Η συναυλία με τίτλο «ΜΙΚΡΑΣΙΑ: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην επέτειο του 1922
Ο Γενικός Γραμματέας Ανώτατης Εκπαίδευσης, κ. Οδυσσέας Ιωάννης Ζώρας, παρέστη σε Συναυλία της Ιεράς Συνόδου της της Ελλάδος, ως εκπρόσωπος του Προέδρου της Ελληνικής Κυβέρνησης Πρωθυπουργού κ. Κυριάκου Μητσοτάκη.
Η συναυλία με τίτλο «: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην και πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 στο Καλλιμάρμαρο Παναθηναϊκό Στάδιο.
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou_0.jpeg)
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou1.jpeg)
Η συναυλία με τίτλο «ΜΙΚΡΑΣΙΑ: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην επέτειο του 1922
Ο Γενικός Γραμματέας Ανώτατης Εκπαίδευσης, κ. Οδυσσέας Ιωάννης Ζώρας, παρέστη σε Συναυλία της Ιεράς Συνόδου της της Ελλάδος, ως εκπρόσωπος του Προέδρου της Ελληνικής Κυβέρνησης Πρωθυπουργού κ. Κυριάκου Μητσοτάκη.
Η συναυλία με τίτλο «: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην και πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 στο Καλλιμάρμαρο Παναθηναϊκό Στάδιο.
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou_0.jpeg)
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou1.jpeg)
Η συναυλία με τίτλο «ΜΙΚΡΑΣΙΑ: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην επέτειο του 1922
Ο Γενικός Γραμματέας Ανώτατης Εκπαίδευσης, κ. Οδυσσέας Ιωάννης Ζώρας, παρέστη σε Συναυλία της Ιεράς Συνόδου της της Ελλάδος, ως εκπρόσωπος του Προέδρου της Ελληνικής Κυβέρνησης Πρωθυπουργού κ. Κυριάκου Μητσοτάκη.
Η συναυλία με τίτλο «: Όσο σε θυμάμαι, ζεις.» ήταν αφιερωμένη στην και πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2022 στο Καλλιμάρμαρο Παναθηναϊκό Στάδιο.
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou_0.jpeg)
![sinaulia_ieras_sinodou.jpeg sinaulia_ieras_sinodou](https://newspedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/sinaulia_ieras_sinodou1.jpeg)